Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
 
 
7 квітня – Всесвітній день здоров’я

5 квітня 2019 року за участі волонтерських загонів медичного коледжу «Ромашка» під керівництвом Маловик Л.І. та «Панацея» під керівництвом Семененко О.В., фахівців кабінету пропаганди медичних знань та голови Товариства Червоного Хреста було організовано та проведено акції для мешканців міста на тему: «7 квітня – Всесвітній день здоров’я» - у центрі міста біля МКДЦ «МИР» та в Західно-Донбаському професійному ліцеї. Заходи відбулись в рамках Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз та до Всесвітнього дня здоров’я, який щороку відзначається 7 квітня.

Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого іноді ігнорується. Здорові люди дуже рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштовувати свій побут та життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним та надійним на тривалий час. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я є основною метою проведення в цей день акцій та заходів.

У проведенні вуличної акції в центрі міста взяли участь дві групи волонтерів Павлоградського медичного коледжу волонтерського загону «Ромашка»: Сіда Вероніка і Созонник Надія та волонтерського загону «Панацея»: Кролевецька Ірина і Клименко Валерія, фахівці кабінету пропаганди медичних знань та голова Товариства Червоного Хреста. Цього ж дня зі студентами Західно-Донбаського професійного ліцею спілкувались волонтери загону «Панацея»: Ломакіна Поліна та Коваленко Дар’я.

Молодіжні акції спрямовані на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань значення своєчасного проходження профілактичних оглядів для ранньої діагностики захворювань. Спілкуючись з мешканцями міста, учасники акції розповідали про переваги ведення здорового способу життя для попередження захворювань, особливо туберкульозу та інших соціально-небезпечних хвороб. Вони звертали увагу перехожих на те, що при незадовільному стані здоров’я необхідно обов’язково звернутись до лікаря за місцем проживання. Це допоможе своєчасно виявити захворювання. Волонтери наголошували на тому, що більшість захворювань виліковні на ранній стадії.

Під час акцій студентами-волонтерами роздавались інформаційні листівки та буклети: «Увага! Час подумати про здоров’я», «Що потрібно знати про туберкульоз», «Як зберегти психічне здоров’я», «Оцініть своє здоров’я», «Безпечних цигарок не існує», «Алкоголь – найпопулярніша отрута», «Залежність, яка руйнує життя» та інші, наголошуючи на важливості ведення здорового способу життя.

Кожного навчального року групами волонтерів медичного коледжу проводиться курсове-гігієнічне навчання та активна роз’яснювальна робота серед учнів навчальних закладів міста, студентів професійного ліцею та політехнічного коледжу. Студенти-волонтери працюють з учнями старших класів, розповідають про шляхи передачі інфекцій, як запобігти захворюванням, пропонують зробити свій вибір на користь здоров’я.


Відділ охорони здоров’я
Павлоградської міської ради

Похожие новости:

20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
Серце для життя
Перерахунок пенсійних виплат із першого січня 2018 року
Учите своих детей принимать ответственные решения
Будьте обережні під час несприятливих погодних умов
Як захистити своє здоров’я в умовах епідемії туберкульозу
До Всесвітнього дня боротьби проти раку
Евровидение 2018
До Дня пам’яті померлим від СНІДу
Не будьте залежними від згубної дії тютюну
Троица 2018: история и традиции
«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»
Ситуація щодо захворювання на туберкульоз в місті Павлограді
Не забывайте о профилактических осмотрах!
До Всесвітнього дня захворювання нирок
Красота природы человеческими руками: искусство архитектуры
До уваги фізичних осіб-підприємців!
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СИБІРКУ
Где люди живут дольше всего?
СПИСОК змінених номерів телефонів МЛ №4 м. Павлоград
 
 
Сервис
 
 
Реклама

 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах