Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
 
 
Будьте обережні під час несприятливих погодних умов

24 січня 2018 року в актовій залі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації на тему: «Будьте обережні під час несприятливих погодних умов».

В роботі прес-конференції взяв участь лікар-травматолог КЗ «Павлоградська міська лікарня №4»ДОР» Теренюк Євгеній Вікторович.

Лікар ознайомив журналістів з аналізом травматизму серед дітей та дорослого населення за 2017 рік та в період несприятливих погодних умов січня 2018 року.

Як повідомив Теренюк Є.В., із настанням несприятливих погодних умов до травмпункту 4-ї міської лікарні щодня звертається до 60 травмованих дітей та дорослих. За цей період кількість травмованих зросла вдвічі, де 80% травм – падіння на вулиці, найчастіше це переломи нижніх та верхніх кінцівок. Лікар також додав, що під час новорічних та різдвяних свят більшість травм трапилося внаслідок алкогольного сп’яніння.

Медична допомога у травмпункті міської лікарні №4 надається кваліфікованими фахівцями цілодобово. Але, на жаль, більше 20% травмованих звертаються за допомогою несвоєчасно, чим наражають себе на небезпеку виникнення тяжких ускладнень. За 2017 рік лікарями-травматологами травмпункту КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» ДОР» було надано допомогу 14 147 пацієнтам. З них 3 873 випадки – вуличний травматизм.

Фахівець звернувся з проханням до мешканців міста в зимовий період дотримуватись простих правил: не носити взуття на високих підборах та зі слизькою підошвою; рухатися по вулиці слід не поспішаючи; руки повинні бути вільними, ховати в кишені їх не варто. Людям похилого віку по можливості краще зовсім не виходити на вулицю під час несприятливих погодних умов, щоб запобігти травмуванню.

Лікар відповів на численні запитання журналістів щодо причин виникнення травматизму та акцентував увагу на травмах від укусів тваринами, як домашніми так і бродячими. Тільки за минулий рік 326 мешканців регіону звернулися до травмпункту за антирабічною допомогою, а за 2016р. – 295 чол. Таке зростання випадків укусів тваринами пов'язано із великою кількістю бездомних собак у місті та регіоні.

Євгеній Вікторович звернувся до мешканців міста із проханням - в разі виникнення травм, не займатись самолікуванням щоб не допустити ускладнень, а звертатися до лікарів-травматологів в травмпункт міської лікарні №4 (вул. Дніпровська, 541), який працює цілодобово.


Відділ охорони здоров’я
Павлоградської міської ради

Кабінет пропаганди медичних знань
КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР

Похожие новости:

Будьте обережні під час несприятливих погодних умов
6 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ МОГУТ СТАТЬ ТОКСИЧНЫМИ ПОСЛЕ ПРИГОТОВЛЕНИЯ
 
 
Сервис
 
 
Реклама

 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах