Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
"ДОСТУПНІ ЛІКИ": ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ КАКИХ БОЛЕЗНЕЙ УКРАИНЦЫ МОГУТ ПОЛУЧИТЬ БЕСПЛАТНЫЕ ПРЕПАРАТЫ

После принятия пакета законов о медицинской реформе, многое изменилось и изменится для украинцев. В частности, появились «Доступные лекарства». Что это и какие войдут в список? Далее подробнее.

Вы уже знаете, как выбрать семейного врача? С 1 января 2018 года каждый житель Украины должен будет подписать с ним договор. Семейный врач проводит первичный осмотр, а затем по необходимости направляет к профильным врачам, например, хирургу, лору или кардиологу. С последними не нужно подписывать договоры. Осмотр у семейного врача бесплатный, но, если вы хотите его «обойти» и сразу попасть к профильному, то придется заплатить.

Также ежегодно парламент будет принимать перечень платных и бесплатных услуг, который будет единым по всей стране. Тарифная сетка тоже будет одной для всех, вне зависимости от региона.

Но, что такое «Доступные лекарства»? подробнее
 
 
Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

13 вересня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 689 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова 689), якою внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 „Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”.

Постановою 689 установлено, що:
призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст.2296; 2015 р., № 70, ст.2312). подробнее
 
 
Жінки, турбуйтесь про своє здоров’я

В КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція в рамках Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози. У заході взяв участь лікар-хірург консультативно-діагностичного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» Масловський Віктор Федорович.

Фахівець інформував журналістів, що злоякісні новоутворення молочної залози займають провідне місце в структурі онкологічної захворюваності жінок як і в Україні, так і в Дніпропетровській області. Проте, за останні роки жіноче населення стало набагато уважніше ставитися до проблеми молочних залоз - більшість проходить обстеження у лікаря кожні 6 місяців. подробнее
 
 
Університет III покоління

Вже 26 слухачів Університету III покоління для людей похилого віку отримали сертифікати про проходження курсів з навчання. Ази комп’ютерної грамотності на базі Центральної міської бібліотеки та Учбово-курсового комбінату м. Павлоград отримали 18 громадян міста (11 та 7 відповідно), та 8 слухачів пройшли лекційні та практичні заняття з медичними працівниками на факультеті «Здоровий спосіб життя». До Нового року ще 2 групи закінчать своє навчання з комп’ютерної грамотності.

З 08.12.2017 р. на базі дитячої музичної школи № 1 (вул. Центральна, 38) буде працювати група з навчання петріківському розпису. Заняття будуть проходити один раз на тиждень в п’ятницю о 13-00. подробнее
 
 
Красота природы человеческими руками: искусство архитектуры

Архитекторы всегда искали вдохновение у природы: от естественного символизма древней Греции и Рима до растворяющихся в ландшафте зданий Френка Ллойда Райта.

Современные технологии позволяют архитекторам воссоздать самые сложные и невероятные структуры, которые можно найти лишь в природе.

Храм Лотоса, Нью-Дели
Согласно писанию Бахаи, все религиозные сооружения должны иметь девятигранную форму, при этом являясь кругом.
Большинство храмов достигали этого благодаря куполу, но архитектор Фарибоз Сахба решил создать нечто особенное. Храм Лотоса в деревне Багапур состоит из 27 отдельно стоящих мраморных лепестков, объединенных в группы. Таким образом у здания получилось девять сторон и девять дверей, которые окрылить в 1986 году. подробнее
 
 
Повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 821 „Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” Павлоградське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області реорганізується шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Головою комісії з припинення Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області призначено Морозову Наталію Миколаївну.

21.11.2017 подано документи для проведення реєстраційної дії „Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті реорганізації”. подробнее
 
 
​Чем опасны клавиатуры в период гриппа и простуд?

Бактерии, вирусы, грибок, следы пищи постепенно скапливаются в клавиатурах компьютеров и ноутбуков. Безобидная, на первый взгляд практика, может сыграть злую шутку в сезон гриппа и простуд, способствуя распространению заболевания и самозаражению.

Согласно исследованию университета Нью-Йорка более 5 000 клавиатур были проверены на наличие опасных микроорганизмов и вирусов. Около 68% проверенных клавиатур были настоящим рассадником опасных заболеваний. Грязь, пыль, остатки еды месяцами скапливались, прежде, чем начать гнить и отравлять своего владельца. подробнее
 
 
Звернення керівництва Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні батьки! Життя та здоров’я дітей - це найбільша цінність людства. У період дитинства відбувається становлення особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі - це обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Згідно статистики за 9 місяців, цього року в Дніпропетровській області на пожежах загинуло 4 дітей, а травмовано 13, а на водних об’єктах загинуло 9 дітей. За кожною такою цифрою - втрачене життя, непоправна біда, розпач від втрати, біль.

Біда зазвичай трапляється тоді, коли діти залишаються напризволяще там, де на кожному кроці на них чекає небезпека. Озброїти дітей необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності є важливим завданням для кожного з нас, дорослих. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 8 [9] 10 ... 31 32 33

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах