Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
Важность вакцинации для предотвращения рака шейки матки

Рак шейки матки – второй самый распространенный вид рака у женщин в мире в возрасте 25-45 лет. В мире ежегодно регистрируется 270 тыс. случаев рака шейки матки, в Европе – 54 тыс. новых случаев в год. Каждый день в Украине от рака шейки матки умирает 6 женщин.

Доказано, что это грозное заболевание имеет вирусную природу. Причиной 90% рака шейки матки является вирус папилломы человека (ВПЧ). Из 100 типов ВПЧ больше 20 – онкогенные (т.е. способны вызывать рак). У 70% больных раком шейки матки выделен ВПЧ 16 и 18 типов.

Рак шейки матки может быть предотвратим! Существует первичная профилактика рака шейки матки – зная его вирусную природу, это вакцинация специфическими противовирусными вакцинами от ВПЧ. Существует 2 типа вакцин: двухкомпонентная (против 2 типов ВПЧ – 16, 18 т., «церварикс») и четырехкомпонентная (против 4 типов ВПЧ – 6,11,16,18 т., «гардасил»). При попадании в организм вакцина, содержащая «вирусоподобные частицы», способствует формированию иммунитета, который препятствует проникновению вируса в организм. Вакцины доступны, безопасны и имеют доказанную эффективность. подробнее
 
 
Шановні павлоградці!

Пройшов 31 рік після Чорнобильської катастрофи, але відлуння тієї біди стихне не скоро. Вона і сьогодні озивається пекучим болем і стражданням у багатьох українських родинах. Наші онуки і ще кілька майбутніх поколінь будуть називати колись красиву квітучу землю Прип’яті страшним словом «зона». Зона смертельної безпеки. Наслідки найстрашнішої на землі екологічної катастрофи ми відчуваємо кожного дня, спілкуючись з ліквідаторами аварії - нашими земляками, надаючи допомогу дітям, які страждають на генетичні захворювання.

Багато людей сьогодні потерпають від наслідків аварії. На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 511 осіб, постраждалих в Чорнобилі, серед них 71 інвалід першої групи. 82 дитини мають захворювання, пов’язані з аварією в Чорнобилі. подробнее
 
 
ДО 31-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

26 квітня 2017 року виповнюється 31 рік від дня найбільшої в історії розвитку атомної енергетики ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській АЕС. Вона стала найбільшою не тільки по кількості громадян, що приймали участь у ліквідації її наслідків, а також найбільшою за кількістю жертв і пошкоджень, які були нанесені економіці України та сусідніх країн...

Щороку 26 квітня весь світ шанує пам'ять жертв цієї аварії, від страшних наслідків якої нас врятували прості люди, які стали героями. Чимало наших земляків самовіддано ризикували своїм життям заради життя майбутніх поколінь.

В нашому місті мешкають 511 осіб, які мають статус постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС. Усі вони потребують не тільки соціальної підтримки з боку держави та допомоги на регіональному рівні, але і нашої уваги та турботи. подробнее
 
 
Про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року

Законом України „Про державний бюджет України на 2017 рік” передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 травня 2017 року.

Прожитковий мінімум визначається нормативним методом у розрахунку на місяць на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення. Зокрема, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня 2017 року становитиме 1312 грн.

Для осіб, які мають повний страховий стаж, інвалідів та одержувачів пенсій у зв’язку із втратою годувальника мінімальна пенсія визначається на рівні прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність.

Тож, з 01 травня 2017 року мінімальна пенсія для зазначених осіб складатиме 1312 гривень. подробнее
 
 
Павлоградське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє

До уваги підприємців!

З 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску*. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу** зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22 відсотки).

Отже, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця. подробнее
 
 
Шановні павлоградці!

Від щирого серця вітаю вас з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Це свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни. Але й тому, що воно об’єднує нас, як символ духовної чистоти, любові до ближнього, здійснення життєвих надій та сподівань.

Ця єдність, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде завжди згуртовувати нас у спільній праці на благо розквіту нашої територіальної громади.

Нехай Світле Христове Воскресіння дарує всім щастя, любов та непохитну віру на краще майбутнє, надихає на добрі та праведні справи! подробнее
 
 
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Милостью Божией нам дана Пасха Господня, а с ней - духовная радость и торжество.

Воздадим же Воскресшему Христу хвалу, благодарение и поклонение. Осиянные лучами Светлого Христова Воскресения, станем и сами носителями этого света и радости.

Примите мое архипастырское приветствие - Христос Воскресе! Да будет Воскресший Христос для всех нас и Помощником, и Покровителем, и Спасителем во все дни и годы нашей жизни, и да сподобит всех нас быть причастниками вечной радости в невечернем дне Царствия Божия!

Воистину Христос Воскресе! подробнее
 
 
Дорогие земляки!

Дорогие земляки!

Спешу поприветствовать вас светлыми пасхальными словами:
«ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!»
 
Празднованием Пасхи мы всякий раз как бы открываем новый период в своей жизни, ибо Воскресший Христос обновляет человеческое естество, укрепляет в испытаниях, дает силы для совершения благих дел.

Поздравляю всех с этим светлым спасительным праздником! Он имеет удивительное свойство - пробуждать в душах людей благословенную Богом радость. Пусть воскресший Господь отнимет от наших сердец всякий страх и уныние, ропот, недовольство, ненависть и вражду. Пусть воскресит Он в наших душах любовь к окружающим и пошлет силы нести эту любовь другим людям через слова и дела.

Искренне желаю всем здравия, благоденствия, радости и Божьего благословения, поддерживающего нас среди житейских бурь и скорбей, вдохновляющего на новые свершения. Пусть Господь посылает каждому из нас свою неиссякаемую помощь во всех благих делах и начинаниях! подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 25 [26] 27 ... 31 32 33

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах