Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
ЧЕМ ПОЛЕЗНЫ И ВРЕДНЫ ГРУШИ?

Сезон груши – это август и сентябрь. Нужно запастись витаминами перед сезоном дождей.

В груше содержатся такие витамины: А, В1, В2, Е, Р, РР, а также железо, йод, марганец, калий, кальций, молибден, медь, кобальт, глюкоза, фруктоза, сахароза, каротин и фолиевая кислота. Ее можно употреблять в свежем виде, добавлять в салаты и даже пиццу (отлично сочетается с сыром горгондзола), а также варить компоты, варенье, джемы и запекать в духовке с творогом – вариант для тех, кто худеет. подробнее
 
 
Співпраця з об’єднаними сільськими територіальними громадами

З метою максимального наближення послуг, що надають органи Пенсійного фонду України до місць проживання громадян з квітня 2017 року Павлоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області обслуговування громадян здійснюється на робочих місцях, обладнаних в об’єднаних сільських територіальних громадах за адресами:

- Вербківська об’єднана сільська територіальна громада: 51453, вул. Матросова, буд. 26, с. Вербки, Павлоградський район;
- Богданівська об’єднана сільська територіальна громада: 51464, вул. Українська, буд. 35а, с. Богданівка, Павлоградський район;
- Виконавчий комітет Варварівської сільської Ради: 51325, вул. Миру, буд. 16, с. Варварівка, Юр'ївський район. подробнее
 
 
До уваги донорів!

8 вересня 2017 року у відділенні трансфузіології КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ДОР» працюватиме бригада обласної станції переливання крові.

Запрошуємо усіх бажаючих стати донорами крові. При собі необхідно мати паспорт з пропискою у Дніпропетровській області та ідентифікаційний код. Донором крові може стати будь-яка здорова людина, яка не має протипоказань до здачі крові, віком від 16 до 60 років та з вагою більше ніж 50 кілограм.

Напередодні ввечері бажано не вживати жирну їжу та протягом двох днів не вживати спиртні напої. У день кроводачі радимо випити зранку солодкий чай з печивом.

Відділення трансфузіології чекає на Вас в зазначений день з 09-00 за адресою:
м. Павлоград, вул. Шевченка 102. подробнее
 
 
До уваги роботодавців!

Відповідно до завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672-р Пенсійним фондом України та його територіальними органами реалізовано низку заходів, спрямованих на розвиток інформаційних технологій та підвищення рівня автоматизації основних функціональних процесів, що включали створення єдиного інформаційного середовища, у якому обробляється інформація про застрахованих осіб і пенсіонерів на базі Реєстру застрахованих осіб, реалізацію дистанційного доступу громадян до своїх електронних персональних облікових карток з використанням електронного цифрового підпису.

При поданні роботодавцем звіту про нарахування єдиного соціального внеску до органів Державної фіскальної служби, дані зі звіту автоматично, на центральному рівні, завантажуються до реєстру застрахованих осіб Пенсійного фонду України.
подробнее
 
 
Советы семейного врача

Гипертоническая болезнь – очень распространенное заболевание, особенно среди людей старше 40 лет. Оно встречается в среднем у 10-20% взрослого населения. Если вести неправильный образ жизни и игнорировать первые признаки заболевания, то оно начинает прогрессировать.

Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) определила верхнюю границу АД, которое можно считать нормальным – 140/90 мм ртутного столба. Давление, превышающее эти цифры, считается повышенным. У некоторых людей гипертоническая болезнь имеет длительный бессимптомный период. Чаще всего признаки заболевания проявляются во время гипертонических кризов, то есть резкого скачка АД. Тогда больные чувствуют головную боль, головокружение, боль в груди, одышку и чувство страха.

Большинство же людей при повышении давления чувствуют тяжесть в затылке, быструю утомляемость, мелькание перед глазами. Иногда возникают тошнота, головокружение, происходят носовые кровотечения, которые могут уменьшить головную боль. При многолетней гипертонии возможно образование одышки и стенокардии, увеличение левого желудочка, а также – нарушения зрения и нарушения работы почек. Гипертония классифицируется по степени повышения артериального давления:
1 степень – 140-159/90-99 мм ртутного столба;
2 степень – 160-179/100-109 мм ртутного столба;
3 степень – выше 180/100 мм ртутного столба. подробнее
 
 
Шановні працівники вугільної промисловості!

За більш ніж півсторіччя, протягом яких в нашому регіоні ведеться промислова розробка природних запасів кам'яного вугілля, його видобуток та збагачення стали для Західного Донбасу пріоритетною сферою діяльності, а люди, які працюють в шахтарській галузі - багатотисячною та згуртованою трудовою сім'єю. Адже в основі успішної роботи підприємств вугільної промисловості лежать глибокі інженерні знання, самовідданість, досвід та працьовитість гірників.

В День шахтаря ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя цій нелегкій справі. Це свято усіх павлоградців, тому що, майже кожна сім'я пов'язана з шахтарською працею, а високий професіоналізм, мужність та наполегливість працівників ПрАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» - надійна запорука енергетичної та соціальної стабільності нашого міста. подробнее
 
 
4 шага к здоровой осени

Осень уже почти здесь: дни становятся короче, а ночи холоднее, солнце все чаще скрывается за тучами, и уже можно почувствовать запах дождя.

Но недостаточно просто достать с полки теплый свитер и любимый зонтик, свой организм нужно готовить к осени не меньше, чем гардероб. А конец лета - отличное время для этого.

1. Осеннее питание

Самый простой способ предотвратить простуду и депрессию перейти на местные сезонные продукты. Природа значительно мудрее нас, и лучше знает, что необходимо ее детям.
Энергию, витамины и клетчатку вам помогут запасти груши, тыква, цветная капуста, грибы.
Продуктами красоты неспроста называют орехи и бобовые, в последние летние деньки не стоит ими пренебрегать. подробнее
 
 
Шановні павлоградці!

Щиро вітаю вас з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як символи суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Сьогодні ми переживаємо найскладніший період сучасної України, коли проливається людська кров у боротьбі за прагнення народу до гідного життя у цілісній та незалежній державі. Ця непомірно висока плата спонукає нас до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 14 [15] 16 ... 31 32 33

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах