Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
Перерахунок пенсійних виплат із першого січня 2018 року

Із першого січня 2018 року для осіб, які досягли 65 річного віку, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік” мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року становить 3723 грн. Отже, з 1 січня 2018 року мінімальний розмір пенсії за віком для вищезазначеної категорії осіб становить 1489,20 грн (3723 грн х 40%). подробнее
 
 
Что нельзя делать на Рождество

Как и со всеми большими церковными праздниками с Рождеством Христовым связано немало примет, суеверий и традиций. Давайте разберемся, что можно, а что нельзя делать на Рождество.

Разрешено ли гадать на Рождество?

Позиция Православной церкви в этом вопросе однозначна и категорична. Гадания относятся к оккультизму. Христианское учение не признает любых форм гадания на будущее, считая их неприемлемыми. Ведь «пути Господни неисповедимы». Будущее ведомо только Богу. подробнее
 
 
Павлоградське об’єднане управління ПФУ: про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами

Павлоградським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області створені робочі місця для обслуговування громадян в об'єднаних територіальних громадах за адресами:

Вербківська об'єднана сільська територіальна громада: 51453, вул. Матросова, буд. 26, с. Вербки, Павлоградський район;

Богданівська об'єднана сільська територіальна громада: 51464, вул. Українська, буд. 35а, с. Богданівка, Павлоградський район;

Виконавчий комітет Варварівської сільської ради: 51325, вул. Миру, буд. 16, с. Варварівка, Юр'ївський район. подробнее
 
 
Лунный календарь стрижек на январь 2018

Лунный календарь стрижек вот уже несколько столетий позволяет людям выбирать наиболее благоприятные дни для ухода за волосами.

Еще до нашей эры в Месопотамии и Древнем Египте люди знали о влиянии Луны на природу и все сферы деятельности человека. Лунные календари использовались для определения праздников, лучшего времени для начала посадки и сбора урожая. По Луне предсказывали будущее, к ней обращались, чтобы избежать болезней. подробнее
 
 
З НОВИМ РОКОМ!

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим 2018 роком
та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам невичерпного творчого натхнення, енергії та оптимізму для втілення сміливих починань та підкорення нових вершин. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та спокоєм.

Хай Новий - 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо Вам віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! подробнее
 
 
Что делать, если загорелась новогодняя елка?

Разве можно представить Новый год без елки или сосны? И пусть с каждым годом растет популярность искусственных елей, практически в каждом доме или квартире на Новый год можно встретить нарядную лесную красавицу.

Вот только мало кто задумывается о том, какую опасность скрывают в себе новогодние елки. В 2016 году в Украине загорелось почти 1 000 елок и сосен. Это те случаи, которые были зарегистрированы пожарными в новогоднюю ночь.

Неважно, живое дерево или искусственное, важно соблюдать технику безопасности по отношению к новогодним и рождественским елкам. подробнее
 
 
ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У РІЗДВЯНОМУ ФЕСТИВАЛІ

У день Різдва Христового, 7 січня о 11:00 на Соборній площі розпочнеться III міський Різдвяний фестиваль миру, творчості та єднання «Різдвяна коляда».

Фестиваль проводиться за ініціативою та підтримки міського голови Павлограда А.О. Вершини, народного депутата України А.В. Мартовицького з метою відродження та утвердження народних звичаїв, свят, обрядів; активізації та популяризації творчої діяльності колективів художньої самодіяльності, самобутніх митців народної творчості; залучення молоді, широкого кола громадськості до традицій народної творчості, пісенності, фольклору. подробнее
 
 
21 декабря - день зимнего солнцестояния

21 декабря в северном полушарии Земли люди столкнуться с самым коротким днем в году, после которого длинные зимние ночи начнут отступать. Точное время, когда наша планета окажется на максимальной удаленности от Солнца - 10:28 утра по Гринвичу. Зимнее Солнцестояние происходит каждый год, когда северный полюс Земли наклонится от Солнца на 23,5 градуса.

Именно 21 декабря считают началом астрономической зимы, и именно после этого события увеличивается длительность светового дня.

Самый короткий день в году продлится 7 часов и 20 секунду. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 31 32 33

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах