Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
12 квітня - Всесвітній День рок-н-ролу
12 квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики
12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України
12 квітня - День скаута в Україні
14 квітня - День ДАІ МВС України
15 квітня - День працівників кримінального розшуку України
15 квітня - День фахівця з радіоелектронної боротьби
16 квітня - Всесвітній день голосу
17 квітня - Всесвітній день боротьби з гемофілією
17 квітня - День пожежної охорони
17 квітня - Радуниця
18 квітня - Міжнародний день пам'яток та історичних місць
21 квітня - Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності
21 квітня - Міжнародний день астрономії
21 квітня - Міжнародний день цирку
21 квітня - Український День навколишнього середовища
22 квітня - Міжнародний день Землі
23 квітня - Всесвітній день книг і авторського права
23 квітня - Всеукраїнський день психолога
24 квітня - Міжнародний день солідарності молоді
25 квітня - Всесвітній день боротьби проти малярії
25 квітня - Міжнародний день ДНК
25 квітня - Міжнародний день секретаря
26 квітня - Міжнародний день інтелектуальної власності
26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
НОВОГОДНИЕ САЛАТЫ НА «ПОЛЕЗНЫЙ ЛАД»

Как сделать любимые «майонезные» салаты полезнее? Далее берите ручку и записывайте.

Салат «Оливье»

Салат «Оливье» уже давно стал символом Нового года. Придумал это блюдо француз Люсьен Оливье. Со временем эта закуска видоизменялась, но тем не менее не растеряла своей актуальности.

Ингредиенты:

Говяжий язык – 1 шт.
Грудинка курицы – 300 гр.
Соленые огурцы – 5 шт.
Свежие огурцы – 2 шт.
Отварной картофель -5 шт.
Зеленый горошек – 1 банка
Яйца – 6 шт.
Яблоко(симиренка) – 1 шт.
Для заправки можно использовать греческий йогурт или самостоятельно сделанный майонез

Для приготовления майонеза:

Яичные желтки – 2шт
Оливковое масло – 150 мл
Горчичный порошок – 0,5 ч. ложки
Соль йодированная – 0,5 ч. ложки

Как приготовить: подробнее
 
 
Права осіб, що звертаються до органів Пенсійного фонду України

Одним із основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України на 2017 рік визначено удосконалення системи функціонування та надання послуг, підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України. Органи Пенсійного фонду України, починаючи з 2015 року, впроваджують єдині стандарти обслуговування громадян, забезпечують доступність при наданні послуг, впроваджують нові технології, в тому числі на віддалених робочих місцях в об’єднаних територіальних громадах, реалізують завдання забезпечення дотримання прав осіб, що звертаються до органів Пенсійного фонду.

Під час здійснення прийому та обслуговування особи користуються правами, передбаченими законами України „Про звернення громадян”, „Про захист персональних даних”, „Про доступ до публічної інформації”, законодавством про пенсійне забезпечення, законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють відповідні відносини. подробнее
 
 
ЧЕМ ПОЛЕЗНЫ ГРЕЦКИЕ ОРЕХИ ЗИМОЙ

Более 4000 лет назад древние греки познали вкус и полезные свойства грецкого ореха. Ядрышко грецкого ореха напоминало им мозг человека, поэтому они считали, что грецкий орех избавляет от головной боли и служит пищей для ума.

И правильно думали. Великий Гиппократ не зря называл грецкий орех деревом жизни, поскольку этот продукт использовался не только для еды, а им лечились холодной зимой.

Лекарь смешивал дикий пчелиный мед с толченым орехом, и давал больным людям – так они восстанавливали силы после недугов. подробнее
 
 
ПРО СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ЯК ПРАВОВА ФОРМА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН

В Україні створено систему соціальної допомоги, яка складається з житлової субсидії, допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомоги сім’ям з дітьми. Державна соціальна допомога є адресною, а основні параметри соціальних гарантій визначаються на рівні держави. Нині переважна більшість виплат фінансується за рахунок субвенцій з Державного бюджету України.

Категорія «соціальна допомога» розглядається в широкому та вузькому значенні. Так, соціальна допомога в широкому розумінні – це всі види державного соціального забезпечення, які виплачується в грошовій або натуральній формі. Зокрема, соціальна допомога визначається як турбота держави, суспільства про громадян, які потребують допомоги, сприяння у зв’язку з віком, станом здоров’я, соціальним становищем, недостатньою забезпеченістю засобами існування. Соціальна допомога (соціальний захист, соціальне забезпечення) виявляється у вигляді пенсій, допомог, надання матеріальної допомоги, обслуговування хворих і пристарілих, турботи про дітей. подробнее
 
 
СНІДУ – НІ!

У місті Павлограді фахівцями центру первинної медико-санітарної допомоги, кабінету пропаганди медичних знань та адміністрацією медичного коледжу було організовано та проведено заходи в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається у всьому світі 1 грудня.

В центрі міста пройшла вулична акція, у проведенні якої взяла участь група волонтерів Павлоградського медичного училища з волонтерського загону «Панацея» (керівник загону Семененко О.В.): Корнієнко Марина, Акперова Лейла, Сіда Вероніка та Кузмінова Дарина. подробнее
 
 
"ДОСТУПНІ ЛІКИ": ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ КАКИХ БОЛЕЗНЕЙ УКРАИНЦЫ МОГУТ ПОЛУЧИТЬ БЕСПЛАТНЫЕ ПРЕПАРАТЫ

После принятия пакета законов о медицинской реформе, многое изменилось и изменится для украинцев. В частности, появились «Доступные лекарства». Что это и какие войдут в список? Далее подробнее.

Вы уже знаете, как выбрать семейного врача? С 1 января 2018 года каждый житель Украины должен будет подписать с ним договор. Семейный врач проводит первичный осмотр, а затем по необходимости направляет к профильным врачам, например, хирургу, лору или кардиологу. С последними не нужно подписывать договоры. Осмотр у семейного врача бесплатный, но, если вы хотите его «обойти» и сразу попасть к профильному, то придется заплатить.

Также ежегодно парламент будет принимать перечень платных и бесплатных услуг, который будет единым по всей стране. Тарифная сетка тоже будет одной для всех, вне зависимости от региона.

Но, что такое «Доступные лекарства»? подробнее
 
 
Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

13 вересня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 689 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова 689), якою внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 „Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”.

Постановою 689 установлено, що:
призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст.2296; 2015 р., № 70, ст.2312). подробнее
 
 
Жінки, турбуйтесь про своє здоров’я

В КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція в рамках Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози. У заході взяв участь лікар-хірург консультативно-діагностичного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» Масловський Віктор Федорович.

Фахівець інформував журналістів, що злоякісні новоутворення молочної залози займають провідне місце в структурі онкологічної захворюваності жінок як і в Україні, так і в Дніпропетровській області. Проте, за останні роки жіноче населення стало набагато уважніше ставитися до проблеми молочних залоз - більшість проходить обстеження у лікаря кожні 6 місяців. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 30 31 32

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах