Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
1 вересня - День знань
2 вересня - День нотаріату
2 вересня - День підприємця України
5 вересня - Міжнародний день благодійності
7 вересня - День військової розвідки України
8 вересня - Всесвітній день надання першої медичної допомоги
8 вересня - День українського кіно
8 вересня - День фізичної культури і спорту України
8 вересня - Міжнародний день грамотності
8 вересня - Міжнародний день солідарності журналістів
9 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України
9 вересня - День танкіста
9 вересня - День тестувальника
9 вересня - Міжнародний день краси
9 вересня - День дизайнера-графіка
10 вересня - Всесвітній день запобігання самогубствам
11 вересня - Усікновення глави Святого пророка Іоана Предтечі
11 вересня - Тиждень освіти дорослих
13 вересня - День комп'ютерника і програміста
15 вересня - Всесвітній день боротьби з лімфомами
15 вересня - День винахідника і раціоналізатора України
15 вересня - День фармацевтичного працівника України
15 вересня - Міжнародний день демократії
16 вересня - Всенародний День Батька
16 вересня - День працівників лісу
16 вересня - Міжнародний день охорони озонового шару
17 вересня - День працівників цивільного захисту України
20 вересня - День рекрутера
21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці
21 вересня - Міжнародний день миру
22 вересня - День без автомобілів
22 вересня - День партизанської слави України
23 вересня - День машинобудівника України
23 вересня - День осіннього рівнодення
24 вересня - Міжнародний день караванника
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
До Всесвітнього дня захворювання нирок

1 березня 2018 року в актовій залі КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» ДОР» було проведено прес-конференцію на тему: «Всесвітній день захворювань нирок». У заході взяла участь зав. відділенням гемодіалізу КЗ «Павлоградська міська лікарня №4», міський лікар-нефролог Каменська Юлія Володимирівна.

Каменська Ю.В. розповіла журналістам про те, що у 2006 році розпочав свою історію Всесвітній день захворювань нирок, який відзначається щорічно у другий четвер березня. У 2018 році цей день відбудеться 8 березня і буде присвячений темі: «Нирки і жіноче здоров'я». Щорічне проведення тематичних заходів спрямовано на актуалізацію питань ниркових захворювань і привернення уваги до цієї проблеми в першу чергу лікарів, громадськості, медичних і державних організацій. Більше 70% захворювань нирок діагностуються несвоєчасно, в той час як їх лікування багато в чому залежить від термінів виявлення патології. У зв'язку з цим першочергове значення набувають заходи, спрямовані на профілактику та своєчасне виявлення патології нирок. подробнее
 
 
Обережно! Падають бурулі!

Інтенсивні снігові опади стали причиною не тільки заметених доріг та тротуарів в нашому місті, а й утворення великого снігового покриву на дахах будівель та споруд Павлограда.

Нестійкі погодні умови, перепади температури повітря, відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву, сприяють активному утворенню крижаних бурульок на покрівлях будівель (особливо старих будинків з похилим дахом), виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах. Падаючи, бурульки можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смертельного випадку. подробнее
 
 
Домашние животные спасают от аллергии

21 век стал веком аллергии, когда организм проявляет особую чувствительность к самым безобидным, на первый взгляд, вещам. У некоторых людей аллергические реакции доходят до того, что собственные клетки организма начинают восприниматься, как враждебные и опасные.

С начала 2000-х годов все больше медиков склоняются к мысли, что аллергия - это последствие "избыточной гигиены". Ребенок с детства помещается в максимально здоровое, стерильное пространство, при этом его иммунитет не может нормально работать и развиваться. Специалисты из Калифорнийского университета заявляют, что современные дети сталкиваются со слишком ограниченным числом бактерий, вирусов и элементов. Поэтому организм ребенка не может различать вредные белки, патогенные бактерии, нейтральные вещества. подробнее
 
 
Бережіть зір – найцінніший дар природи

22 лютого 2018 року у актовій залі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція на тему: «Бережіть зір – найцінніший дар природи. Аналіз захворюваності органів зору». У заході взяла участь міський офтальмолог Колос Неля Антонівна.

Орган зору є найважливішим знаряддям пізнання зовнішнього світу. Основна інформація про навколишню дійсність надходить в мозок саме через цей аналізатор. Існує ряд захворювань, яка не загрожує смертю, але позбавляють людину радості сприймати світ сонця і фарб. І тоді на допомогу приходить область науки - офтальмологія. подробнее
 
 
Великий Пост: польза для организма

Чем полезен пост для организма?
Голодание спорная тема в наши дни, и все меньше ассоциируется с пользой для организма. Однако существуют определенные состояния здоровья, при которых воздержание от пищи может оказать положительное действие.

Краткосрочный пост поможет восстановить пищеварительную систему и улучшить ее последующее функционирование. Во время поста восстанавливается весь организм, потому что многие биологические процессы регенерации происходят, когда наше тело находится в состоянии «отдыха», а пищеварение нарушает этот покой.

Временный отказ от пищи поможет сжечь жир - особенно, расположенный вокруг внутренних органов - печени и почек. В одном из исследований ученые доказали, что метаболизм человека ускоряется при голодании. подробнее
 
 
Лучшие рецепты блинов на Масленицу

Главное блюда на Масленичной недели - это блины. Они могут быть тонкие или толстые, сладкие или соленые, пустые или с начинкой. Можно каждый день готовить блины, и каждый день баловать себя и близких новым и вкусным рецептом.

Раньше, у каждой хозяйки был свой рецепт блинов, который она держала в секрете и передавала только дочери или невестке.

Придя на ярмарку можно было легко угадать, какая хозяйка, выпекала каждый блинчик.

Сейчас, в век интернета, люди перестали скрывать свои семейные рецепты. подробнее
 
 
Не забывайте о профилактических осмотрах!

На сегодняшний день Украина занимает одно из первых мест в Европе по количеству людей, больных раком. Если говорить о гинекологической онкологии, то ведущее место занимает рак шейки матки.

За 2017 год по городу Павлограду было выявлено 12 случаев рака шейки матки, из них 4 – в запущенной форме. А в 2016 году из 10 случаев заболевания было выявлено 4 в запущенной стадии.

К факторам, повышающим риск заболевания шейки матки относятся:
- ранее (до 16 лет) начало половой жизни;
- частая смена сексуальных партнеров;
- курение;
- инфицирование вирусом папилломы человека. подробнее
 
 
Що потрібно знати про сказ

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, при якому відбувається ураження центральної нервової системи, хвороба завжди закінчується смертю.

На сьогодні сказ реєструють у 150 країнах та територіях світу, зустрічається на всіх континентах, окрім Антарктиди.

В Європі понад 30 років триває епізоотія сказу природного типу, основними джерелами якої є дикі м'ясоїдні тварини, головним чином, лисиці. З кінця 1990-х епіцентр сказу в Європі через високий рівень імунізації диких тварин в Західній та Центральній Європі перемістився на схід до Польщі, Хорватії, Російської Федерації, Білорусі, України, Латвії. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 4 [5] 6 ... 18 19 20

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах