Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
Завітайте на народно-обрядове свято Масляна!

Шановні павлоградці та гості міста!
17 лютого з 11:00 до 15:00 у сквері ім. Т.Г. Шевченка відбудеться народно-обрядове свято Масляна, яке проводиться під патронатом Павлоградського міського голови А.О. Вершини та за підтримки Народного депутата України А.В. Мартовицького.

В програмі свята: ярмарок «містечко майстрів», виступи творчих колективів, народні пісні, ігри та забави, гарячий чай, млинці, випічка, розважальна програма «Масляна в різних країнах» від Інтеркультурного проекту, дитяча ігрова програма та багато цікавих сюрпризів!

Родзинка свята - презентація великого млинця від підприємців міста! подробнее
 
 
Не забывайте о профилактических осмотрах!

На сегодняшний день Украина занимает одно из первых мест в Европе по количеству людей, больных раком. Если говорить о гинекологической онкологии, то ведущее место занимает рак шейки матки.

За 2017 год по городу Павлограду было выявлено 12 случаев рака шейки матки, из них 4 – в запущенной форме. А в 2016 году из 10 случаев заболевания было выявлено 4 в запущенной стадии.

К факторам, повышающим риск заболевания шейки матки относятся:
- ранее (до 16 лет) начало половой жизни;
- частая смена сексуальных партнеров;
- курение;
- инфицирование вирусом папилломы человека. подробнее
 
 
Що потрібно знати про сказ

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, при якому відбувається ураження центральної нервової системи, хвороба завжди закінчується смертю.

На сьогодні сказ реєструють у 150 країнах та територіях світу, зустрічається на всіх континентах, окрім Антарктиди.

В Європі понад 30 років триває епізоотія сказу природного типу, основними джерелами якої є дикі м'ясоїдні тварини, головним чином, лисиці. З кінця 1990-х епіцентр сказу в Європі через високий рівень імунізації диких тварин в Західній та Центральній Європі перемістився на схід до Польщі, Хорватії, Російської Федерації, Білорусі, України, Латвії. подробнее
 
 
Інформація щодо сказу

На території міста Павлоград 05.02.2018 року зареєстрований випадок захворювання кішки на сказ. Тварина була безпритульна, не щеплена проти сказу. Перед загибеллю агресії не проявляла. Відібраний патологічний матеріал тварини був направлений для проведення досліджень на сказ до Дніпропетровської регіональної лабораторії ветеринарної медицини, які дали позитивний результат.

На місці загибелі тварини проведена дезінфекція.

В місті проведене засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому було прийняте рішення про запровадження з 06 лютого 2018 року карантинно-обмежувальних заходів по сказу на території м. Павлограда, обмеженій вулицями Добролюбова, Некрасова, Полтавська та затверджений План заходів щодо ліквідації сказу на території міста. подробнее
 
 
Університет III покоління

За 2017 рік 49 слухачів поважного віку пройшли навчання в Університеті III покоління. 06.02.2018 року розпочали навчання в новій групі факультету «Комп’ютерна грамотність» на базі міської центральної бібліотеки шестеро слухачів. Продовжують навчатися Петріківському розпису в дитячій музичній школі №1 дванадцять «студентів». Раз на місяць дитяча бібліотека запрошує на спільний перегляд фільмів. Люди познайомились один з одним, спілкуються. Багато творчих людей. Одна з них - Надія Василівна, вирішила поділитися своїми здібностями, запропонувала свої послуги і в результаті в терцентрі сформувалась група з рукоділля. Жінки займаються орігамі, вишиванкой, в’яжуть.

З 01.03.2018 року в школі №9 стартують курси з української мови. подробнее
 
 
ОБЕРЕЖНО! ТОНКИЙ ЛІД!

В зв’язку з підвищенням температури повітря крига на водоймах почала поступово танути та зросла небезпека виникнення нещасних випадків з людьми на воді. Тільки за останню добу на території Дніпропетровської області під лід провалилося 6 чоловік: в місті Дніпро з під криги річки Дніпро вдалося врятувати троє рибалок, в Нікопольському районі в селі Придніпровське на Каховському водосховищі провалилося двоє чоловіків, яких досі шукають рятувальники та в Синельниківському районі села Андріївка під час переходу замерзлої затоки річки Дніпро під кригою опинився чоловік, якого також досі не знайшли.

В місті Павлоград на річці Вовча товщина криги складає 4-8 см та є небезпечною для людини! Тому, шановні громадяни! Просимо вас дотримуватися правил безпечної поведінки на зимових водоймах! Уникайте прогулянок по тонкій кризі та не кваптеся з зимовою риболовлею, забороніть дітям виходити на лід, адже подібні пустощі можуть коштувати життя! подробнее
 
 
До Всесвітнього дня боротьби проти раку

31 січня 2018 р. в актовій залі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» було проведено прес-конференцію до Всесвітнього дня боротьби проти раку. В заході взяли участь начальник відділу охорони здоров’я Павлоградської міської ради Герасименко Олена Олександрівна та зав. амбулаторії №8 ЗПСМ КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР» Гацько Юлія В’ячеславівна.

Як повідомила Гацько Ю.В., на кінець 2017 року по м. Павлоград на диспансерному обліку знаходиться 2273 людини з онкопатологіями (у 2016 році – 2260), із них дітей до 14 років – 14 (у 2016 році – 14), підлітків – 6 (у 2016 році – 3).

В 2017р. було вперше виявлено 409 випадків онкозахворювань(у 2016 році - 370), в тому числі у 5 дітей. Взято на диспансерний облік – 378 чоловік. Показник захворюваності на рак у 2017 році склав 376,3 на 100 тис. населення. Під час профогляду було виявлено 83 випадки (22%). У занедбаному стані – 70 (17,1%) онкохворих, в 2016 році – 19,7%. Причинами виявлення онкозахворювань у занедбаному стані є:
- прихований перебіг захворювання – 34 випадки;
- відсутність профогляду протягом року – 11 випадків;
- несвоєчасне звернення – 25 випадків. подробнее
 
 
До відома учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників АТО

Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради доводить до відома інформацію про забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2018 році учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції за місцем перебування на обліку, а також проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Враховуючи стратегію реформування системи соціальних послуг в умовах децентралізації, необхідність оптимізації державних видатків, реалізацію бюджетних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції та з метою наближення послуг до їх отримувачів, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортним лікуванням, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200, якою змінено існуючу систему закупівлі санаторно-курортних послуг на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування (путівки) для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі трьохсторонньої угоди (особа - управління - санаторій) та визначено розпорядниками коштів, передбачених на зазначені цілі, нижчого рівня обласні та районні органи соціального захисту населення. Крім цього передбачено вільний вибір самим учасником антитерористичної операції санаторно-курортного закладу. Тобто відтепер людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 4 [5] 6 ... 31 32 33

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах