Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама


 
 
Курсы валют
 
 
Праздники Украины 2017
24 апреля - Международный день солидарности молодежи
25 апреля - Радоница
25 апреля - Всемирный день борьбы против малярии
25 апреля - Международный день ДНК
26 апреля - Международный день интеллектуальной собственности
26 апреля - Международный день памяти Чернобыля
26 апреля - Международный день памяти жертв радиационных аварий и катастроф
26 апреля - Международный день секретаря
28 апреля - Всемирный день охраны труда
29 апреля - День памяти всех жертв применения химического оружия
29 апреля - Международный день танца
30 апреля - Всемирный день породненных городов
30 апреля - Международный день джаза
 
 
Аварійні служби міста
Диспетчерські та аварійні служби міста

Диспетчерська служба міста: 6-24-99 - цілодобово
моб.: 095-225-41-92
КП «ПЖС»:
Дільниця № 1: 6-43-92
Дільниця № 2: 20-76-50
Аварійна служба:
20-71-70 - з 16:00 до 07:00, вихідні дні цілодобово
ПП «К-П-1»:
6-33-33 - цілодобово
КП «Павлоград-Світло»:
6-40-07
КП «Павлоградводо-
канал»: 20-20-44 - цілодобово
КП «Павлоградтепло-
енерго»: 4-27-93 - цілодобово
КП «Затишне місто»:
6-45-54 - цілодобово;
4-61-13
КЦТ № 524 ПАТ «Укртелеком»: 20-98-78, контакт центр
0 800 506 800
ДТЕК«Дніпрообленерго»:
0 800 500 444,
0 800 301 220
Центральна енерго-
компанія: 21-50-13
ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»: 6-26-19 - цілодобово, 104
Пожежна частина: 101
Відділ поліції: 102
Швидка допомога: 103
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
Павлоградців відзначили на щорічному фестивалі-конкурсі «Січеславна-2017»

Театрали Придніпров’я отримали нагороди вищої театральної премії «Січеславна-2017». 25-й рік поспіль фестиваль проходить на Дніпропетровщині. Цього року закриття культурного конкурсу співпало із міжнародним Днем театру.

35 років тому вони створили сім’ю, ще більше разом крокують театральною сценою. Подружжя Анатолія та Наталії Реви одними із перших піднялися на сцену театру імені Т.Г. Шевченка. Їм вручили спеціальний диплом «Січеславни-2017» - «Театральна династія».

«Ми приїхали з Павлограду. Там вже 43-й рік працює драматичний театр імені Бориса Захави. Його створив мій чоловік. Щороку ми беремо участь у конкурсі. Близько 20 дипломів «Січеславни» є у заліку нашого театру», - розповіла Наталія Рева. подробнее
 
 
Оздоровлення інвалідів та учасників АТО

Управління соціального захисту Павлоградської міської ради інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200».

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до Управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. На сьогодні відповідний наказ опрацьовується міністерством. подробнее
 
 
У м. Павлограді відбулася нарада щодо пільгових перевезень

30 березня 2017 року під головуванням міського голови м. Павлограда Вершини А.О. відбулася нарада щодо вирішення проблемних питань з пільгових перевезень.

Анатолій Олексійович наголосив, що основними критеріями якості надання послуг з пільгового перевезення є кількість скарг, з якими до Павлоградської міської ради звертаються представники пільгових категорій щодо професіоналізму та, не завжди, коректного відношення з боку водіїв.

Ще однією темою дискусії стала процедура компенсації перевізникам витрат за пільгові перевезення. Перевізники надають цифри щодо кількості перевезень, які жодним чином не підтверджуються та не мають персоніфікації осіб, яким надано дану послугу. Таким чином, відповідно до діючого Бюджетного законодавства України, розмір виплати компенсації є меншим ніж при розрахунках компенсації за наданими даними перевізниками, тобто в межах відповідних фактичних надходжень з місцевого бюджету. подробнее
 
 
Шановні громадяни м. Павлоград!

Приводячи до ладу свої присадибні ділянки, населення часто спалює суху траву. Людям слід розуміти, що для виникнення таких пожеж достатньо необережно кинутого недопалку чи сірника або необережного поводження з вогнем при розведенні багаття, що може призвести до непоправних наслідків: знищення будівель, матеріальних цінностей та травмування людей.
 
Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набирають великих розмірів. На відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х км за годину, а у вітряну - до 30 км; висота полум’я досягає 2-х метрів. Проте найбільшу небезпеку несе пожежа, яка розповсюджується при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості. Як правило, територія таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується в 2-3 рази. Гасіння таких пожеж пов’язано з подоланням великих труднощів, затратою значних матеріальних засобів і людських ресурсів. подробнее
 
 
Весняна депресія

Весняна депресія - це важке психічне захворювання, пов'язане з біохімічними змінами в головному мозку і потребує серйозного і тривалого лікування. Такі стани у людей зустрічаються не так часто, але це той випадок, коли потрібна допомога психіатра.

Те, що ми в побуті називаємо депресією, насправді є депресивним станом, який часто виникає навесні.

За статистикою, жінки частіше схильні до весняної депресії, ніж чоловіки в силу їх більшої емоційності. Жінки, які ведуть активний спосіб життя рідше страждають від депресії, ніж домогосподарки і немає різниці молода це дівчина чи жінка у віці.

Як запідозрити у себе весняну депресію?
Симптоми депресивного стану різноманітні:
- постійно поганий настрій;
- часті сльози без серйозних на те причин;
- фізична слабкість;
- не властива Вам дратівливість;
- постійне відчуття тривоги, занепокоєння;
- зниження власної самооцінки;
- безсоння; подробнее
 
 
Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз

В Дніпропетровській області за ініціативою департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації 20 березня 2017 року розпочався місячник з нагоди Всеукраїнського для боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Завдяки заходам, які протягом останніх років проводяться в області, за останні 4 роки намітилась стійка тенденція щодо стабілізації показника захворюваності населення на туберкульоз. Так, якщо в 2013 році цей показник складав 91,0 на 100 тис. населення, а в 2006 - 99,1, то впродовж 2015-2016 років показник захворюваності стабільно знижується і тримається в межах 78,4 – 64,7 на 100 тис. населення відповідно. Відмічається зниження кількості занедбаних деструктивних форм туберкульозу (з 36,5% в 2015 році до 33,4% в 2016 році), що свідчить про підвищення показника раннього виявлення туберкульозу в закладах охорони здоров’я. подробнее
 
Переход на страницу  1 [2] 3 ... 46 47 48

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах