Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
6 грудня

День Збройних Сил України
7 грудня

День місцевого самоврядування в Україні
Міжнародний день цивільної авіації
9 грудня

День благодійності
Міжнародний день боротьби з корупцією
Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів
10 грудня

Всесвітній день футболу
День Нобеля
Міжнародний день прав людини
Міжнародний день прав тварин
11 грудня

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму
Міжнародний День Гір
12 грудня

День сухопутних військ України
Міжнародний день нейтралітету
14 грудня

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
15 грудня

День працівників суду України
Міжнародний день чаю
16 грудня

День працівників енергетичної галузі
17 грудня

День працівника державної виконавчої служби
18 грудня

День працівників органів РАГСу (РАЦСу)
Міжнародний день мігранта
19 грудня

День адвокатури України
День святого Миколая
День співробітництва Південь-Південь Організації Об’єднаних Націй
Міжнародний день допомоги бідним
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
1 грудня – Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

29 листопада 2018 року в актовій залі КЗ «Павлоградський пологовий будинок» відбулась прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, який 1 грудня цього року відзначаться вже в 30 раз. В роботі прес-конференції взяли участь зав. центром профілактики та боротьби зі СНІДом КЗ «Павлоградська міська лікарня № 1» ДОР» Василенко Лідія Антонівна, лікар акушер-гінеколог КЗ «Павлоградський пологовий будинок» Савченко Тетяна Станіславівна та лікар дермато-венеролог КЗ «Павлоградська міська лікарня № 1» ДОР» Мартієнко Тетяна Борисівна.

У 2018 році Всесвітній день боротьби зі СНІДом присвячений темі: «Знай свій статус». Це гасло також є основною ідеєю проведення, напередодні 1 грудня, Європейського тижня тестування на ВІЛ. Головна мета цієї акції – збільшити кількість людей, які знають свій ВІЛ-статус, і скоротити пізнє виявлення ВІЛ-інфекції шляхом інформування про переваги тестування на ВІЛ. У цей період з 23 по 30 листопада проводяться масові акції тестування. Тест на ВІЛ займає всього 15 хвилин, але допоможе своєчасно дізнатися про свій статус і, можливо, зберегти своє життя, якщо розпочати вчасно лікування. подробнее
 
 
Звернення керівництва Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні батьки! Життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність людства. У період дитинства відбувається становлення особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – це обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Біда зазвичай трапляється тоді, коли діти залишаються напризволяще там, де на кожному кроці на них чекає небезпека. Озброїти дітей необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності є важливим завданням для кожного з нас, дорослих. подробнее
 
 
Запрошуємо стати донорами!

30 листопада 2018 року у відділенні трансфузіології КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ДОР» працюватиме бригада обласної станції переливання крові.

Запрошуємо усіх бажаючих стати донорами крові. При собі необхідно мати паспорт з пропискою у Дніпропетровській області та ідентифікаційний код. Донором крові може стати будь-яка здорова людина, яка не має протипоказань до здачі крові, віком від 16 до 60 років та з вагою більше ніж 50 кілограм.

Напередодні ввечері бажано не вживати жирну їжу та протягом двох днів не вживати спиртні напої. У день кроводачі радимо випити зранку солодкий чай з печивом.

Відділення трансфузіології чекає на Вас в зазначений день з 09-00 за адресою:
м. Павлоград, вул. Шевченка 102.

Телефони для довідок: 20-09-30 або 095-068-58-17, 066-596-55-37. подробнее
 
 
Інформація до Європейського тижня тестування на ВІЛ

В Україні з 23 листопада по 30 листопада 2018 року пройде Європейський тиждень тестування на ВІЛ під гаслом «Тестуй. Лікуй. Не допусти», покликаний поглибити діалог між людьми, які повинні дізнатися про свій статус та організаціями, що надають послуги з тестування. Важливо, щоб люди, які живуть з ВІЛ швидше дізналися про свій статус, тому що рання діагностика і своєчасний початок лікування зберігають життя.

Населення м. Павлограда має можливість пройти безкоштовно тест на ВІЛ-інфекцію в: подробнее
 
 
Как сделать утро приятным и легким

Никто не любит просыпаться рано утром, но иногда хлопоты не дают понежиться в постели даже на выходных. Мы делимся секретами бодрости, которые помогут не только проснуться, но и набраться энергии на весь предстоящий день!

Как сделать утро приятным и легким: советы

Начните день с хороших мыслей. Даже если вам трудно вставать по утрам, постарайтесь настроиться на позитив, иначе весь день пойдет насмарку. подробнее
 
 
Как выбрать термос и что нужно знать при покупке?

Для хранения горячих и холодных жидкостей или продуктов уже не один десяток лет используют термоизоляционную посуду. Есть несколько правил относительно того, как выбрать термос, и благодаря им будет легко подобрать качественное изделие, которое прослужит много лет.

Как выбрать хороший термос?

Для начала необходимо рассмотреть основные виды термосов, которые отличаются внешним видом и конструкцией.
1. Тип «Bullet» (пуля). Изделие может быть изготовлено из разных материалов. Для тех, кто ищет, какой термос выбрать для путешествий, рекомендуется остановиться на этом типе, поскольку он отличается своей компактностью. Крышка такого изделия может использоваться в качестве стакана. В термос можно наливать не только жидкости, но и супы, и другие продукты, поскольку есть возможность снимать крышку.
2. Универсальный тип. У таких термосов широкое горло, поэтому в нем можно хранить жидкости и другие продукты. Для обеспечения хорошей герметичности применяется двойная пробка. Крышку можно использовать в качестве чашки. Если открыть термос, то содержимое быстро остынет.
3. Тип с крышкой-помпой. Если нужно выбрать термос для жидкостей, то это отличный вариант, поскольку благодаря специальной помпе очень легко наливать напиток путем нажатия кнопки. В основном подобные изделия имеют большой размер и их сложно транспортировать. Благодаря необычной конструкции можно длительное время сохранять температуру жидкости. подробнее
 
 
Пионы – уход осенью

Пион – восхитительное растение, которое известно своими яркими и благоухающими цветками. До 15 лет один куст может радовать своего хозяина цветением, не нуждаясь в особом уходе и регулярных пересадках. Что любят пионы, уход осенью, подготовка к зиме – важные моменты, которые необходимо знать как начинающим, так и опытным садоводам.

Уход за пионами осенью

В течение всего года за этой культурой не нужно тщательно ухаживать, это растение очень неприхотливо. Оно нуждается в поливе и своевременной прополке от сорняков. К осени пион, обильно цветущий все лето, устает. Многие не знают, как ухаживать за пионами осенью, так вот, с сентября по ноябрь – лучшее время для подкормки культуры, это необходимо чтобы помочь растению пережить холодную зиму. Осенний уход за цветком состоит из четырех пунктов, куст пиона необходимо:
- подкормить;
- пересадить;
- обрезать;
- мульчировать. подробнее
 
 
7 пород собак, способных спасти от депрессии и одиночества

Вы наверняка знаете, что собака была первым животным, которое приручил человек. Прошло много тысяч (!!!) лет, а наши четвероногие друзья все еще продолжают демонстрировать любовь, верность, преданность и запредельный уровень эмпатии.

Все собаки хороши, они могут быть верными друзьями и помощниками. Ведь не зря современные кинологи делят домашних питомцев на разнообразные категории. Есть собаки-поводыри и собаки-овчарки, служебные породы, ездовые, охотничьи, сторожевые и те, что помогают в реабилитации детишек-аутистов и пациентов после травм, операций. Но сегодня речь пойдет об особой категории пушистиков — собаках-компаньонах. Выбирая пса, который сможет быть вашим верным товарищем, важно обратить внимание на следующие качества характера: собака должна быть контактной, но ненавязчивой, любящей и вместе с тем независимой. Думаете, таких не бывает? Мы подготовили для вас топ-7 собачек, идеально спасающих от одиночества и душевных травм. подробнее
 
Переход на страницу  [1] 2 3 ... 20 21 22

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах