Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
 
 
Реєстрація ГО зі статусом юридичної особи на порталі «Он-лайн будинок юстиції»

Міністерством юстиції України запроваджено у пілотному режимі на порталі «Он-лайн будинок юстиції» нову послугу з подання в електронній формі заяви та документів для проведення державної реєстрації громадського об’єднання зі статусом юридичної особи.

Суть послуги полягає у тому, що заявник у будь-який зручний для себе час може подати заяву та документи на державну реєстрацію громадського об’єднання зі статусом юридичної особи в електронній формі.

Для подання заяви та документів в електронній формі громадянину досить мати доступ до мережі Інтернет та електронний цифровий підпис.

Так, для подання заяви та документів на державну реєстрацію громадського об’єднання зі статусом юридичної особи, заявник здійснює вхід на порталі «Он-лайн будинок юстиції» до персонального кабінету та формує заяву в електронній формі, долучає до неї електронні документи у форматі PDF для державної реєстрації та накладає на документи електронний цифровий підпис.

Ознайомитися із відео-інструкцією про електронну реєстрацію громадського об’єднання, зі статусом юридичної особи можна на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області у рубриці «Онлайн послуги».

За додатковою інформацією звертатись за телефонами:
(056) 746-17-61
(05632) 031-22

Похожие новости:

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ ПО НОВОМУ
 
 
Сервис
 
 
Реклама

 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах