Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
19 листопада - Всесвітній день чоловіків
19 листопада - День працівників гідрометеорологічної служби України
19 листопада - День працівника скляної промисловості
20 листопада - Всесвітній день дитини
21 листопада - Всесвітній день вітань
21 листопада - Всесвітній день рибальства
21 листопада - Всесвітній день телебачення
21 листопада - День Десантно-штурмових військ Збройних сил України
21 листопада - День Гідності та Свободи
23 листопада - День без покупок
24 листопада - День пам’яті жертв голодоморів
25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками
27 листопада - День заснування Національної Академії Наук України
28 листопада - Початок Різдвяного посту
29 листопада - День солідарності з палестинським народом
30 листопада - Всесвітній день інформації
30 листопада - День домашніх тварин
30 листопада - Міжнародний день захисту інформації
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
ОБЕРЕЖНО! ТОНКИЙ ЛІД!

В зв’язку з підвищенням температури повітря крига на водоймах почала поступово танути та зросла небезпека виникнення нещасних випадків з людьми на воді. Тільки за останню добу на території Дніпропетровської області під лід провалилося 6 чоловік: в місті Дніпро з під криги річки Дніпро вдалося врятувати троє рибалок, в Нікопольському районі в селі Придніпровське на Каховському водосховищі провалилося двоє чоловіків, яких досі шукають рятувальники та в Синельниківському районі села Андріївка під час переходу замерзлої затоки річки Дніпро під кригою опинився чоловік, якого також досі не знайшли.

В місті Павлоград на річці Вовча товщина криги складає 4-8 см та є небезпечною для людини! Тому, шановні громадяни! Просимо вас дотримуватися правил безпечної поведінки на зимових водоймах! Уникайте прогулянок по тонкій кризі та не кваптеся з зимовою риболовлею, забороніть дітям виходити на лід, адже подібні пустощі можуть коштувати життя! подробнее
 
 
До Всесвітнього дня боротьби проти раку

31 січня 2018 р. в актовій залі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» було проведено прес-конференцію до Всесвітнього дня боротьби проти раку. В заході взяли участь начальник відділу охорони здоров’я Павлоградської міської ради Герасименко Олена Олександрівна та зав. амбулаторії №8 ЗПСМ КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР» Гацько Юлія В’ячеславівна.

Як повідомила Гацько Ю.В., на кінець 2017 року по м. Павлоград на диспансерному обліку знаходиться 2273 людини з онкопатологіями (у 2016 році – 2260), із них дітей до 14 років – 14 (у 2016 році – 14), підлітків – 6 (у 2016 році – 3).

В 2017р. було вперше виявлено 409 випадків онкозахворювань(у 2016 році - 370), в тому числі у 5 дітей. Взято на диспансерний облік – 378 чоловік. Показник захворюваності на рак у 2017 році склав 376,3 на 100 тис. населення. Під час профогляду було виявлено 83 випадки (22%). У занедбаному стані – 70 (17,1%) онкохворих, в 2016 році – 19,7%. Причинами виявлення онкозахворювань у занедбаному стані є:
- прихований перебіг захворювання – 34 випадки;
- відсутність профогляду протягом року – 11 випадків;
- несвоєчасне звернення – 25 випадків. подробнее
 
 
Як захистити своє здоров’я в умовах епідемії туберкульозу

Відтоді, як у 1995 році Україна постала перед фактом епідемії туберкульозу - здавалося б, подоланого у минулому столітті, кожного року це захворювання кидає виклик медичній спільноті країни. В новому столітті ця древня хвороба набула нових несприятливих рис: розповсюдження резистентних форм та поєднання з ВІЛ. І, на жаль, саме вони найзначніше впливають на подальше розповсюдження захворювання.

В м. Павлоград, як і в цілому в Україні ситуація з туберкульозом дещо стабілізувалась, але про позитивні результати говорити зарано. Так за результатами 2017 року 81 (74,5 на 100 тис. населення) житель міста захворів на туберкульоз, в минулому році у 84 (76,7 на 100 тис. населення) павлоградців вперше було встановлено діагноз туберкульоз. Серед осіб, що захворіли більше третини мали постійне місце роботи, п’ята частина знаходиться на пенсії і третина хворих належить до групи непрацюючих осіб працездатного віку. На жаль, кожного року на туберкульоз хворіють студенти, учні та жінки в декретній відпустці. Крім того, щороку значна кількість хворих на ВІЛ звертаються до лікаря з приводу туберкульозу, адже ризик захворіти на туберкульоз у таких осіб на 30 разів вище, ніж у людей без імунодефіциту обумовленого ВІЛ. За результатами 2017 року в м. Павлоград захворіло 16 осіб на поєднану інфекцію ТБ/ВІЛ, що складає 20% від усіх осіб, що захворіли на туберкульоз в 2017 році. За умови несвоєчасного звернення до лікаря туберкульоз може привести до смерті пацієнта. В 2017 році від туберкульозу померло 16 (14,7 на 100 тис. населення) мешканців міста, що менше ніж минулого року подробнее
 
 
Будьте обережні під час несприятливих погодних умов

24 січня 2018 року в актовій залі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації на тему: «Будьте обережні під час несприятливих погодних умов».

В роботі прес-конференції взяв участь лікар-травматолог КЗ «Павлоградська міська лікарня №4»ДОР» Теренюк Євгеній Вікторович.

Лікар ознайомив журналістів з аналізом травматизму серед дітей та дорослого населення за 2017 рік та в період несприятливих погодних умов січня 2018 року.

Як повідомив Теренюк Є.В., із настанням несприятливих погодних умов до травмпункту 4-ї міської лікарні щодня звертається до 60 травмованих дітей та дорослих. За цей період кількість травмованих зросла вдвічі, де 80% травм – падіння на вулиці, найчастіше це переломи нижніх та верхніх кінцівок. Лікар також додав, що під час новорічних та різдвяних свят більшість травм трапилося внаслідок алкогольного сп’яніння. подробнее
 
 
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЛЬОДУ

В зв’язку зі збільшенням кількості нещасних випадків на льоду відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради звертає увагу населення міста на необхідності бути вкрай обережними під час перебування біля зимових водойм та безпосередньо на льоду.

У різних місцях річок та озер товщина льодового покриву різна. У гирлах річок та приток міцність льоду послаблена течією. Лід блакитного кольору – найміцніший, білого – міцність у два рази менше, сірий – свідчить про присутність води в товщі льоду. подробнее
 
 
Учите своих детей принимать ответственные решения

Тема секса давно перестала быть табу – дети не краснеют, когда слышат слово «секс». И часто родителям кажется, что с детьми бессмысленно говорить об интимном, мол, и так все знают. Но на самом ли деле наши дети много знают о сексе, как нам это кажется, и правда ли то, что они знают, и чего вообще не знают?

Анонимные опросы школьников свидетельствуют о том, что 30% детей в возрасте 14-15 лет и 60-70% в возрасте 16-17 лет имеют сексуальные отношения. При этом 25% из них не используют презерватив, а 10% имеют более 3 партнеров. Тем самым дети подвергают себя риску ранней беременности или заражения заболеваниями передающимися половым путем (ЗППП). подробнее
 
 
Про безпеку дорожнього руху в зимовий період

Після доволі теплих і безсніжних Новорічних та Різдвяних свят в Україну прийшли морози, а пізніше і сніг. Починаючи з 16 січня на країну обрушилися снігопади, а вже 22 січня засипало снігом і Павлоград.

Комунальні служби міста оперативно здійснювали розчищення від снігу в першу чергу основних магістральних автошляхів, а також міських доріг та тротуарів.

Зимовий період ставить додаткові вимоги для всіх учасників дорожнього руху. подробнее
 
 
Самые бодрящие напитки

Самым утренним и бодрящим напитком традиционно называют кофе. О пользе и вреде кофе, о его воздействии на сердце и сосуды, о правильной дегустации напитка написано десятки статей.

Если вы ищите альтернативу привычному кофейному будильнику, мы подготовили список напитков, которые помогут проснуться утром и прибавят сил в течение дня.

Чай с имбирем подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 7 [8] 9 ... 20 21 22

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах