Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
12 квітня - Всесвітній День рок-н-ролу
12 квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики
12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України
12 квітня - День скаута в Україні
14 квітня - День ДАІ МВС України
15 квітня - День працівників кримінального розшуку України
15 квітня - День фахівця з радіоелектронної боротьби
16 квітня - Всесвітній день голосу
17 квітня - Всесвітній день боротьби з гемофілією
17 квітня - День пожежної охорони
17 квітня - Радуниця
18 квітня - Міжнародний день пам'яток та історичних місць
21 квітня - Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності
21 квітня - Міжнародний день астрономії
21 квітня - Міжнародний день цирку
21 квітня - Український День навколишнього середовища
22 квітня - Міжнародний день Землі
23 квітня - Всесвітній день книг і авторського права
23 квітня - Всеукраїнський день психолога
24 квітня - Міжнародний день солідарності молоді
25 квітня - Всесвітній день боротьби проти малярії
25 квітня - Міжнародний день ДНК
25 квітня - Міжнародний день секретаря
26 квітня - Міжнародний день інтелектуальної власності
26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
Університет III покоління

Вже 26 слухачів Університету III покоління для людей похилого віку отримали сертифікати про проходження курсів з навчання. Ази комп’ютерної грамотності на базі Центральної міської бібліотеки та Учбово-курсового комбінату м. Павлоград отримали 18 громадян міста (11 та 7 відповідно), та 8 слухачів пройшли лекційні та практичні заняття з медичними працівниками на факультеті «Здоровий спосіб життя». До Нового року ще 2 групи закінчать своє навчання з комп’ютерної грамотності.

З 08.12.2017 р. на базі дитячої музичної школи № 1 (вул. Центральна, 38) буде працювати група з навчання петріківському розпису. Заняття будуть проходити один раз на тиждень в п’ятницю о 13-00. подробнее
 
 
Красота природы человеческими руками: искусство архитектуры

Архитекторы всегда искали вдохновение у природы: от естественного символизма древней Греции и Рима до растворяющихся в ландшафте зданий Френка Ллойда Райта.

Современные технологии позволяют архитекторам воссоздать самые сложные и невероятные структуры, которые можно найти лишь в природе.

Храм Лотоса, Нью-Дели
Согласно писанию Бахаи, все религиозные сооружения должны иметь девятигранную форму, при этом являясь кругом.
Большинство храмов достигали этого благодаря куполу, но архитектор Фарибоз Сахба решил создать нечто особенное. Храм Лотоса в деревне Багапур состоит из 27 отдельно стоящих мраморных лепестков, объединенных в группы. Таким образом у здания получилось девять сторон и девять дверей, которые окрылить в 1986 году. подробнее
 
 
Повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 821 „Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” Павлоградське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області реорганізується шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Головою комісії з припинення Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області призначено Морозову Наталію Миколаївну.

21.11.2017 подано документи для проведення реєстраційної дії „Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті реорганізації”. подробнее
 
 
​Чем опасны клавиатуры в период гриппа и простуд?

Бактерии, вирусы, грибок, следы пищи постепенно скапливаются в клавиатурах компьютеров и ноутбуков. Безобидная, на первый взгляд практика, может сыграть злую шутку в сезон гриппа и простуд, способствуя распространению заболевания и самозаражению.

Согласно исследованию университета Нью-Йорка более 5 000 клавиатур были проверены на наличие опасных микроорганизмов и вирусов. Около 68% проверенных клавиатур были настоящим рассадником опасных заболеваний. Грязь, пыль, остатки еды месяцами скапливались, прежде, чем начать гнить и отравлять своего владельца. подробнее
 
 
Звернення керівництва Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні батьки! Життя та здоров’я дітей - це найбільша цінність людства. У період дитинства відбувається становлення особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі - це обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Згідно статистики за 9 місяців, цього року в Дніпропетровській області на пожежах загинуло 4 дітей, а травмовано 13, а на водних об’єктах загинуло 9 дітей. За кожною такою цифрою - втрачене життя, непоправна біда, розпач від втрати, біль.

Біда зазвичай трапляється тоді, коли діти залишаються напризволяще там, де на кожному кроці на них чекає небезпека. Озброїти дітей необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності є важливим завданням для кожного з нас, дорослих. подробнее
 
 
ПРОДУКТЫ, КОТОРЫЕ ПОМОГУТ ВЕРНУТЬ СИЛЫ ВО ВРЕМЯ ПРОСТУДЫ ИЛИ ГРИППА

Сезон простуды и гриппа в самом разгаре. И если вы уже успели заболеть, обязательно включите в рацион продукты из этой подборки.

Капуста

Кале, брюссельская или брокколи - капуста заметно улучшает самочувствие при простуде. Она содержит витамин С и другие микроэлементы, которые способствуют выздоровлению. А чтобы принести своему организму еще больше пользы, советуем употреблять капусту с авокадо и оливковым маслом. Таким образом, вы насытите организм витамином Е, который препятствует возникновению осложнений при гриппе. подробнее
 
 
Про зміни до Закону України „Про нотаріат”

11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі Закон - № 2148) (опубліковано в газеті «Голос України» 10 жовтня 2017 року № 188).

Законом № 2148 внесено зміни до деяких законодавчих актів України в частині адміністрування платежів, контроль за сплатою яких покладено на органи Пенсійного фонду України, а також щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок). подробнее
 
 
ОГОЛОШУЄТЬСЯ набір на безкоштовні навчальні курси

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
набір на безкоштовні навчальні курси
для підприємців та керівників підприємств!


Виконком Павлоградської міської ради та громадська організація «Бізнес-клуб Павлоград» оголошує набір на безкоштовні навчальні курси для підприємців та керівників підприємств, які мають розпочатись вже в листопаді 2017 року.

Програма навчальних курсів буде проводитись за темами: подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 7 [8] 9 ... 30 31 32

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах