Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
 
 
РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ ПО НОВОМУ

Коли малюк з’являється на світ, його батьки стикаються з численними питаннями юридичного характеру. Одне з них - це прописка новонародженої дитини. Як правило, більшість мам і тат, не надають великого значення цьому питанню до тих пір, поки їм не доводиться зайнятися впритул.

Щоб прописка новонародженого пройшла легко і швидко, майбутнім батькам варто заздалегідь знайти відповіді на всі ці питання.

За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини може здійснюватися також через органи соціального захисту населення на підставі даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

Якщо документи (дані) для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подавалися до органу державної реєстрації актів цивільного стану або до органів соціального захисту населення, оформлена органом реєстрації довідка про реєстрацію місця проживання дитини повертається до відповідного органу державної реєстрації актів цивільного стану або за бажанням того з батьків (представників), хто подавав заяву, може бути видана у відповідному органі реєстрації, центрі надання адміністративних послуг, надіслана поштою.

Передусім, батькам слід підготувати всі необхідні документи. Відповідно до правил реєстрації місця проживання для прописки новонародженої дитини необхідні:
- квитанція про сплату адміністративного збору;
- заява за формою, наведеною у додатку 7 до Правил;
- свідоцтво про народження дитини. Свідоцтво про народження дитини видається в відділах ДРАЦС на підставі довідки з пологового будинку, паспортів батьків та свідоцтва про їх шлюб;
- документи, що підтверджують право на проживання в житлі, ордер, свідоцтво про право власності, договір найма. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника;
- документи, що посвідчують особу батьків - їх паспорти.

Згідно з правилами прописки новонародженого, маля можна прописати за місцем прописки батька або матері. Якщо батьків у дитини немає, то він може бути прописаний на житлоплощі опікуна. При наявності батьків, дитина може бути прописаний тільки з ними. Тому прописка новонародженого до бабусі або до іншого родича неможлива.

Особливості прописки новонародженого:
- батьки мають право зареєструвати малюка на своїй житлоплощі без згоди на те інших членів сім’ї;
- згідно з порядком прописки новонародженого для цієї процедури необхідно присутність обох батьків.

Згідно з чинним законодавством батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Тим не менш, затягувати з пропискою новонародженого не рекомендується. Законом передбачена адміністративна відповідальність за допущення проживання осіб без реєстрації на своїй житлоплощі. Цей закон поширюється на осіб будь-якого віку, включаючи новонароджених дітей. У зв’язку з цим батьки, не прописані своєї дитини, ризикують заплатити штраф за відсутність прописки новонародженого (накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження).

Начальник Павлоградського міського відділу
державної реєстрації актів цивільного стану
Ромашкіна О.О.

Похожие новости:

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ ПО НОВОМУ
 
 
Сервис
 
 
Реклама

 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах