Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
 
 
Інформація щодо сказу

На території міста Павлоград 05.02.2018 року зареєстрований випадок захворювання кішки на сказ. Тварина була безпритульна, не щеплена проти сказу. Перед загибеллю агресії не проявляла. Відібраний патологічний матеріал тварини був направлений для проведення досліджень на сказ до Дніпропетровської регіональної лабораторії ветеринарної медицини, які дали позитивний результат.

На місці загибелі тварини проведена дезінфекція.

В місті проведене засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому було прийняте рішення про запровадження з 06 лютого 2018 року карантинно-обмежувальних заходів по сказу на території м. Павлограда, обмеженій вулицями Добролюбова, Некрасова, Полтавська та затверджений План заходів щодо ліквідації сказу на території міста.

Відповідно до цього плану буде проводитися масове щеплення собак і котів проти сказу на території м.Павлограда, обмеженій вулицями Добролюбова, Некрасова, Полтавська та щеплення проти сказу не щеплених мисливських собак. Допуск до полювання не щеплених собак заборонено.

Заплановано також:
- вирішити питання щодо підбору та виділення земельної ділянки для облаштування місця утилізації трупів загиблих тварин;
- провести регулювання численності бродячих тварин з відбором пат матеріалу для вірусологічного дослідження;
- надати антирабічну допомогу особам, які контактували з хворою кішкою, та особам за епідпоказниками;
- провести дезинфекцію місця перебування, загибелі тварини, місця розтину трупу, предметів догляду;
- проводити контроль дотримання правил утримання домашніх тварин.

Скасування карантинних обмежень на території м. Павлограда, обмеженій вулицями Добролюбова, Некрасова, Полтавська буде здійснено при умові виконання всіх заходів, передбачених планом і чинною інструкцією щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин, не раніше ніж через два місяці після останнього випадку захворювання.

Сказ – невиліковна вірусна хвороба, що передається людині та домашнім тваринам хворими тваринами. Найбільшу небезпеку для домашніх тварин становлять укуси нещеплених собак, котів, лисиць. Сказ - раньова інфекція, при якій зараження найчастіше відбувається при укусі. Єдиним дієвим методом профілактики сказу тварин є щеплення.

В умовах карантинних обмежень на території міста заборонені проведення заходів із залученням тварин (котів, собак), та переміщення таких тварин. Лікарями державної ветеринарної медицини проводяться подвірні обходи та щеплення сприятливих тварин проти сказу. Також, щеплення тварин проти сказу проводяться за адресою: вул. Караванченка, 9 Б (Павлоградська дільнична державна лікарня ветеринарної медицини). Щеплення тварин безкоштовні!!!

Але, незважаючи на наявну смертельну небезпеку для людей та тварин, частина власників тварин відмовляється від проведення щеплень проти сказу своїх домашніх улюбленців. Така недбалість може призвести до фатальних наслідків. Окрім цього, це є порушенням вимог законодавства України, за що передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Телефони для довідок: 4-24-90.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення
Павлоградської міської ради

Похожие новости:

Бережіть зір – найцінніший дар природи
Шановні павлоградці!
 
 
Сервис
 
 
Реклама

 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах