Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
15 червня - День захисту людей похилого віку
17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою
17 червня - День батька
17 червня - День медичного працівника
19 червня - Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту
20 червня - Всесвітній день біженців
21 червня - День літнього сонцестояння
21 червня - Міжнародний День Йоги
21 червня - Міжнародний день скейтбордингу
22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні
23 червня - День державної служби ООН
23 червня - Міжнародний Олімпійський день
24 червня - День молоді
24 червня - День молодіжних і дитячих громадських організацій України
25 червня - День дружби та єднання слов’ян
25 червня - День митної служби України
25 червня - Міжнародний день моряка
 
 
Відбулося засідання виконкому

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Павлоградської міської ради 26 липня 2017 року відбулося засідання виконкому.

Для обговорення були винесені питання: "Про реалізацію державної політики в сфері цивільного захисту в м.Павлоград" та "Про виконання "Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт у м.Павлограді на 2016-2018 роки" за січень-червень 2017 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Радіонов О.М. у своїй доповіді відзначив, що повноваження органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту визначені в частині 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України. З метою забезпечення цивільного захисту на території міста створені та функціонують міські комісії, спеціалізовані служби та формування цивільного захисту.

В місті проводиться певна робота по запобіганню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпеченню реалізації вимог техногенної та пожежної безпеки на суб'єктах господарювання.

Міська влада вживає вичерпних заходів для попередження виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і подій.

Щороку з настанням сухого спекотного періоду виникають пожежі в природних екосистемах, які безпосередньо межують з територією міста, і стають причиною його задимлення.

Тому, основне завдання в 2017 році - попередження виникнення випадків загорянь і розповсюдження пожеж на великі площі, оперативна локалізація та ліквідація осередків таких загорянь.
З метою недопущення виникнення нещасних випадків на воді, створено комфортні та безпечні умови для відпочинку на міському пляжі, де щоденно працюють сезонний рятувальний пост і медична сестра.

З доповіддю про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у м.Павлограді за перше півріччя 2017 року виступила начальник відділу з економічних питань Штонда Т.А. Було наголошено, що Програма реалізується на засадах соціального партнерства за участю підприємств, організацій та установ міста, Павлоградського міськрайонного центру зайнятості, Павлоградської міської ради та її виконавчих органів.

В умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості, оплачувані громадські роботи набувають особливого значення. Заходи для проведення оплачуваних громадських робіт у м.Павлограді, обсяг фінансування Програми, її виконавці затверджуються щороку рішенням Павлоградської міської ради.

У першому півріччі 2017 року було забезпечено додаткову соціальну підтримку та тимчасову зайнятість 109 осіб, які шукають роботу. Незайняті громадяни були залучені до заходів з благоустрою та озеленення території міста, об'єктів соціальної сфери, зон відпочинку, до участі в соціологічних опитуваннях, статистичних обстеженнях, роботи з архівними справами і т.д.

Оплата праці осіб, зайнятих на громадських та інших роботах тимчасового характеру, здійснюється за фактично виконану роботу за розцінками, тарифними ставками та посадовими окладами відповідно до законодавства і не може бути меншою за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом.

Після обговорення зазначених питань, прийняті відповідні рішення виконкому.

Далі на засіданні були розглянуті проекти рішень, що підготували відділи, управління, служби міської ради.

Похожие новости:

В Павлограді відзначили День захисту дітей
Відбулося засідання виконкому
 
 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах