Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Організація роботи в Павлоградському об'єднаному управлінні ПФУ

Організація роботи в Павлоградському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області щодо дотримання єдиних стандартів і технологій обслуговування громадян

В Павлоградському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області обслуговування громадян проводиться за принципом „єдиного вікна” у прийомних громадян (фронт-офісах). Прийом проводиться з понеділка по четвер з 08.00 до 18.00, в п’ятницю з 08.00 до 16.45.

Для зручності мешканців прийом громадян здійснюється за адресами:
- м. Павлоград, проспект Шахтобудівників, буд. 5;
- м. Тернівка, вул. Сергія Маркова, буд. 8;
- смт. Юр'ївка, вул. Центральна, буд. 108.

З початку року у прийомних громадян прийнято 19622 мешканців. Нові стандарти обслуговування сприяли скороченню термінів розгляду звернень, підвищенню якості послуг. Надано відповіді на 194 письмових звернення громадян.

Запроваджено надання послуг в електронній формі з використанням технологій віддаленого доступу через веб-портал Пенсійного фонду України, а також надання консультативних послуг за „гарячими” телефонними лініями. З початку року проведено 122 „гарячих” телефонних лінії, під час яких надано роз’яснення 689 громадянам.

Питання пенсіонерів аналізуються, систематизуються й використовуються, як додатковий канал зворотного зв’язку при розробці тематики виступів на телебаченні й підготовці публікацій.

Для реагування на звернення осіб, які за станом здоров’я не мають можливості особисто звернутись до управління або в інших випадках, що потребують негайного реагування, функціонує мобільна група для виїздів за місцем проживання пенсіонерів. За 6 місяців поточного року мобільною групою було здійснено 12 виїздів за місцем проживання пенсіонерів.

Важливим кроком поліпшення обслуговування громадян стало надання їм можливості звертатись за отриманням послуг за місцем проживання, поза межами управління. Формами такої роботи, насамперед є надання послуг на рівні територіальних громад.

Павлоградським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області налагоджено співпрацю з об'єднаними територіальними громадами Павлоградського та Юр'ївського районів. Прийоми в громадах розпочато: з 20.04.2017 у Вербківській об'єднаній сільській територіальній громаді, з 19.04.2017 у Богданівській об'єднаній сільській територіальній громаді та з 30.05.2017 у Виконавчому комітеті Варварівської сільської ради. На територіях всіх трьох громад створено робочі місця для надання спеціалістами управління методичної та консультативної допомоги з питань дотримання законодавства про пенсійне забезпечення згідно переліку адміністративних послуг. Прийом громадян здійснюється згідно щомісячних графіків роботи. Протягом звітного періоду на віддалених робочих місцях спеціалістами управління проведено 15 прийомів, під час яких надано 80 послуг.

Особлива увага приділяється зверненням внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Протягом І півріччя 2017 року до управління звернулось 106 громадян з заявами про запит пенсійних справ з Донецької та Луганської областей. Всього упродовж 2014-2017 років з заявами про запит пенсійних справ із Донецької та Луганської областей звернулось 9116 громадян, а також 3 громадянина з Автономної Республіки Крим.

На виконання постанови КМУ від 05 листопада 2014 року № 637 „Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам” із змінами та доповненнями, в управлінні проводиться робота з внутрішньо переміщеними особами щодо переведення виплати пенсій на рахунки АТ „Ощадбанк України” та заміни пенсійних посвідчень на платіжні картки, які одночасно є пенсійними посвідченнями. За період січень-червень 2017 року було прийнято 388 заяв на емісію платіжних карток та відпрацьовано через систему „Звернення на виготовлення ЕПП”.


В.о. начальника Павлоградського об'єднаного
управління Пенсійного фонду України
Дніпропетровської області
О.П. Роздольська

Похожие новости:

ОГОЛОШУЄТЬСЯ набір на безкоштовні навчальні курси
В місті Павлограді почав працювати фахівець по роботі з учасниками АТО
Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради інформує
Організація роботи в Павлоградському об'єднаному управлінні ПФУ
 
 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах