Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
13 лютого
Всесвітній День радіо
14 лютого
День всіх закоханих
15 лютого
День комп’ютерника
День пам’яті воїнів - інтернаціоналістів
Міжнародний день дітей, хворих на рак
Стрітення Господнє
17 лютого
День спонтанного прояву доброти
19 лютого
Державний герб України
20 лютого
День Героїв Небесної Сотні
День соціальної справедливості
21 лютого
Міжнародний день рідної мови
22 лютого
Міжнародний день підтримки жертв злочинів
25 лютого
Перший офіційний Державний герб України
27 лютого
Міжнародний день полярного ведмедя
28 лютого
Всесвітній день рідкісних захворювань
День працівників патрульно-постової служби України
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
ПРОПОЗИЦІЯ про встановлення розцінок на поширення матеріалів передвиборної агітації

ПРОПОЗИЦІЯ
про встановлення розцінок на поширення
матеріалів передвиборної агітації
від 15 грудня 2018 рокуРозцінки вартості одиниці ефірного часу для проведення
передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих
фондів кандидатів на посаду Президента України,
які відбудуться 31 березня 2019,
в ефірі телеканала «Медіа-Інформ»:


Вартість розміщення 1 секунди
ефірного часу в робочі, вихідні
та святкові дні - 1,00 грн. з ПДВ.


51400, м. Павлоград, вул. Соборна, 64
тел.: (050) 361-17-87
E-mail: sputniktv@starnet.dp.ua
reklama@starnet.dp.ua
 
 
Жінки, потурбуйтесь своєчасно про своє здоров’я

На сьогоднішній день Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю людей, хворих на рак. Якщо говорити про гінекологічні онкології, то провідне місце займає рак шийки матки. В місті Павлограді у 2018 році захворювання на рак шийки матки вперше виявлено у 10 жінок, з яких 5 – під час профоглядів і 1 випадок – у занедбаному стані. А у 2017 році було вперше виявлено 12 випадків, з них 2 – під час профоглядів, 4 – у занедбаному стані. Таку небезпечну хворобу можливо попередити, але важливо знати як.

Дисплазії - це передракові зміни клітин шийки матки, які можна побачити тільки під мікроскопом. У певному відсотку випадків дисплазії можливий розвиток раку шийки матки. Причиною дисплазії є, в основному, вірус папіломи людини (ВПЛ), але інші чинники також мають значення. Ефективна профілактика дисплазії - це вакцинація проти вірусу папіломи людини.

Своєчасне виявлення і лікування дисплазій дозволяє запобігти раку шийки матки.

Доведено, що деякі обставини підвищують ризик виникнення раку шийки матки:
- Ранній початок статевого життя (до 18 років);
- Велика кількість статевих партнерів;
- Наявність інших інфекцій (герпес, хламідії, трихомонади);
- Хвороби, які пригнічують імунну систему (ВІЛ-інфекція, цукровий діабет та ін.);
- Прийом імунодепресантів;
- Куріння.

Для діагностики і вибору методу лікування дисплазій використовується чотири основних обстеження: цитологічний мазок, кольпоскопія, обстеження на ВПЛ, біопсія шийки матки.

Підступність дисплазій полягає у відсутності скарг у пацієнток. Крім того, лікар не може побачити захворювання під час огляду. Таким чином, для своєчасного виявлення цієї патології, необхідно провести цитологічний мазок. Для цього гінеколог спеціальною щіточкою забирає клітини з поверхні шийки матки для досліджень під мікроскопом.

Кольпоскопія - це огляд під мікроскопом шийки матки зі збільшенням в 5-20 разів. Цей метод дозволяє визначити процеси, що відбуваються на шийці матки: доброякісні, передракові або злоякісні.

Результат біопсії дозволяє встановити остаточний діагноз.

Для того, щоб запобігти виникненню передракових станів необхідно діяти кількома способами. Максимально знизити вплив факторів ризику (безпечний секс з використанням презервативів, своєчасне лікування статевих інфекцій, здоровий спосіб життя), регулярно проходити обстеження у гінеколога з взяттям цитологічного мазка. Після 30 років необхідно додаткове дослідження на вірус папіломи людини.

Зараз в світі широко використовується щеплення від вірусу папіломи людини, яке є профілактикою захворювання ВПЛ, а значить і передракових та ракових захворювань шийки матки.


Лікар-акушер-гінеколог
КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ПМР»
Міра Борисівна Фролова
 
 
Квитанції за електроенергію за січень мешканці Дніпропетровщини отримають у новому форматі

Постачання електроенергії населенню у Дніпропетровській області з 1 січня 2019 року здійснює нова компанія – «Дніпровські енергетичні послуги». У лютому населення вперше отримає платіжки від нового постачальника.

У платіжках зміняться: назва юридичної особи, реквізити отримувача коштів та буде зазначено, з яких нарахувань формується загальна сума до сплати. При цьому тариф на електроенергію з урахуванням усіх його складових для населення не змінився.

Реквізити «Дніпровських енергетичних послуг» будуть розміщені у платіжних квитанціях та опубліковані на сайті компанії. Їх необхідно вказати при сплаті рахунку через відділення банку, пошти чи інтернет-банкінг. В Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua та електронних платіжних системах (iPay, Portmone та ін.) реквізити зміняться автоматично.

«Ми робимо усе можливо, аби зміни пройшли комфортно для споживачів. Переоформлювати договори не потрібно, тариф не змінюється. Важливо бути уважними при зазначенні реквізитів отримувача коштів. Найзручніший спосіб розраховуватися за спожиту електроенергію – через Особистий кабінет на сайті dnep.com.ua. Для зареєстрованих користувачів логін та пароль залишилися незмінними», – сказав Юрій Федько, директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги».

Отримати консультацію з приводу нарахувань за електроенергію, сплати послуг, підвищення енергоефективності та повідомити показники лічильника можна:
- через Особистий кабінеті на сайті dnep.com.ua;
- на сторінці Дніпровських енергетичних послуг у Facebook;
- за телефоном контакт-центру: (056) 770-11-55, (067) 770-11-55, (050) 770-11-55. Телефонна гаряча лінія працює щодня без вихідних з 7:00 до 21:00.
- у найближчому центрі обслуговування клієнтів. Адреси та графік роботи центрів обслуговування вказані на сайті постачальника.


Дніпровські енергетичні послуги
 
 
Що потрібно знати про кір

1 лютого 2019 року у актовій залі КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ПМР» відбулась прес-конференція на тему: «Профілактичні заходи щодо попередження розповсюдження захворювання на кір». У роботі прес-конференції взяв участь заступник начальника відділу охорони здоров’я Павлоградської міської ради Самохін Іван Олексійович.

Самохін І.О. інформував присутніх журналістів, що наразі по місту Павлограду зафіксовано 10 випадків захворювання на кір (5 дітей та 5 дорослих), з яких 2 випадки були вже лабораторно підтверджені. Ті, хто контактував з хворими, знаходяться під наглядом лікарів. Але про закриття класів або шкіл на карантин мова не йде.

Фахівець пов’язує виникнення такої ситуації з безвідповідальним ставленням до проведення планових вакцинацій та з широкою антирекламою вакцини, яка поширена в засобах масової інформації та мережі Інтернет.

Іван Олексійович розповів про те, що кір – це гостре висококонтагіозне вірусне захворювання, яке має повітряно-крапельний шлях передачі, проявляється ознаками інтоксикації, підвищенням температури до 39-40 градусів, ознаками запалення дихальної системи (нежить, кашель), об’єктивно це проявляється почервонінням м’якого піднебіння та появою біло-сірих плям на слизовій оболонці рота біля корінних зубів. Дещо пізніше виникає висип у вигляді плям з тенденцією до злиття, спочатку у верхній частині тулуба (голова, шия, верхня частина плечового поясу), а потім – у нижній. Висипання на шкірі супроводжується значним погіршенням стану пацієнта, знов підвищується температура. Це класичний перебіг кору, але на сьогоднішній день медпрацівниками було зафіксовано й атипові перебіги, тобто деякі з симптомів можуть у пацієнтів не проявлятись.

Своєчасність діагностики захворювання на кір ускладнюється накладанням епідситуації з кору на епідситуацію з ГРВІ та грипом, бо первинні прояви цих захворювань однакові. Фахівець закликав мешканців міста при перших ознаках захворювання звертатись до лікаря, для диференційної діагностики, оскільки відтягування лікування може призвести до тяжких ускладнень у вигляді отиту, пневмонії та енцефаліту.

Самохін І.О. повідомив, що 29 січня 2019 року було проведено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де були детально обговорені питання по захворюваності на кір населення Павлограда. Були дані відповідні доручення, щодо проведення необхідних заходів у медичній сфері, закладах освіти, питання забезпечення вакциною аптечних закладів, питання дезінфекції міського транспорту. Були проведені медичні наради з головними лікарями, міськими фахівцями з інфекційних хвороб та педіатрії щодо розробки заходів по попередженню розповсюдження кору та недопущенню ускладнення епідситуації. Була проведена нарада з медичними працівниками закладів освіти, де також були надані рекомендації.

Заступник начальника відділу охорони здоров’я наголосив, що єдиним способом профілактики кору є вакцинація. Планова вакцинація дітей проводиться у віці 1 року та 6 років безкоштовно. Дорослим до 30 років необхідно купувати вакцину в аптечній мережі та вакцинуватись в кабінетах щеплення амбулаторій міста. У разі виникнення питань щодо імунізації, звертайтесь за консультацією до свого сімейного лікаря.


Відділ охорони здоров’я
Павлоградської міської ради
 
 
ВСПОМНИМ О ЛЕТЕ: ЧТО ПРИГОТОВИТЬ ИЗ ЗАМОРОЗКИ

Блюда из замороженных фруктов и овощей - возможность баловать себя витаминами круглый год.

В прошлом те времена, когда женщины все лето занимались консервацией. Современные холодильники с огромными морозильными камерами позволяют запастись на зиму разнообразными ягодами и овощами, которые сохраняют витамины и не теряют вкусовых качеств при разморозке. Но даже если ваших запасов не хватает на всю зиму, то замороженные ягоды и овощи можно купить в любом супермаркете.

Что можно приготовить из замороженных ягод?

То же самое, что и со свежих. Самые простые варианты – пересыпать сахаром, добавить в йогурт, творог и съесть. Но, также, можно приготовить вкуснейшие десерты.

Ягодный десерт

Вам понадобятся любые замороженные ягоды – вишня, клубника, малина, смородина, 200 грамм натурального йогурта, 3 ложки сахара и немного ванили. Размороженные ягоды сбиваем блендером, добавляем йогурт и сахар. Полученную смесь перекладываем в вазочки. Десерт готов. Если делать его более жидким или добавить сок – получится отличный ягодный смузи.

Сорбет

Для его приготовления понадобится 0,5 стакана апельсинового сока (лучше свежевыжатого), 300 грамм ягод, по вашему вкусу, 3 столовые ложки меда. Сбить в блендере до состояния однородной массы. Разлить по формочкам (лучше силиконовые или пластиковые), заморозить.

Что приготовить из замороженных овощей?

Овощи замороженные в режиме мгновенной заморозки сохраняют практически все полезные качества (но более 6 месяцев лучше их не хранить).

Самые популярные заморозки: кабачки, спаржевая фасоли и разнообразные смеси в которых чаще всего используется горошек, болгарский перец, морковь, лук, кукуруза, грибы, брокколи, цветная капуста. Можно приготовить их самостоятельно, - можно приобрести готовые.

Готовя блюда из замороженных овощей важно не размораживать их предварительно, а сразу сыпать в кастрюлю с кипятком или на сковороду.

Самый простой рецепт – поджарить любую овощную смесь на сковороде добавив соль, специи, сметану и соевый соус. Быстро, сытно и вкусно.

Также можно добавлять замороженные овощи в рагу, плов, суп, тушить вместе с мясом и прочее.
 
Переход на страницу  [1] 2 3 ... 36 37 38

 
Сервис
 
 
Реклама

 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах