Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Шановні павлоградці!

Пройшов 31 рік після Чорнобильської катастрофи, але відлуння тієї біди стихне не скоро. Вона і сьогодні озивається пекучим болем і стражданням у багатьох українських родинах. Наші онуки і ще кілька майбутніх поколінь будуть називати колись красиву квітучу землю Прип’яті страшним словом «зона». Зона смертельної безпеки. Наслідки найстрашнішої на землі екологічної катастрофи ми відчуваємо кожного дня, спілкуючись з ліквідаторами аварії - нашими земляками, надаючи допомогу дітям, які страждають на генетичні захворювання.

Багато людей сьогодні потерпають від наслідків аварії. На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 511 осіб, постраждалих в Чорнобилі, серед них 71 інвалід першої групи. 82 дитини мають захворювання, пов’язані з аварією в Чорнобилі.

Всі розуміють, що масштаби трагедії не тільки для України, а й для всього людства були б незмірно більшими, якби не ваша, шановні чорнобильці, мужність та самопожертва. Ви боролися з ядерною стихією ціною свого життя та здоров’я. Завдяки вашому героїзму планету було врятовано від радіаційної загрози. Низький вам уклін і повага за подвиг в ім’я життя майбутніх поколінь!

Рішенням сесії міської ради в квітні цього року присвоєно звання «Почесного громадянина міста Павлоград» нашому земляку, учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, колишньому молодшому інспектору 27 самостійної пожежної частини Смазі Анатолію Володимировичу. Він тричі направлявся в Чорнобиль для ліквідації наслідків аварії. Особисто, ризикуючи власним життям, попередив вибух тротилу на Павлоградському хімічному заводі у 1985 році, який міг привести до екологічної катастрофи. Багато років очолював міську громадську організацію чорнобильців. Місто пишається такими людьми!

З почуттям глибокої пошани ми згадуємо тих, кого немає серед нас, хто пройшов всі кола ядерного пекла, загинув у боротьбі з незримим ворогом заради збереження нашого спільного дому від радіаційної чуми. Нехай нас не залишає віра та надія на те, що екологічні катастрофи глобального масштабу ніколи не повторяться на нашій землі.

Світла пам’ять загиблим!

З повагою, міський голова А. Вершина

Похожие новости:

ОБЕРЕЖНО! ТОНКИЙ ЛІД!
100 років милосердя
Завітайте на народно-обрядове свято Масляна!
Звернення керівництва Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків
14 жовтня - День захисника України!
30 липня - День працівників торгівлі
 
 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах