Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
15 червня - День захисту людей похилого віку
17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою
17 червня - День батька
17 червня - День медичного працівника
19 червня - Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту
20 червня - Всесвітній день біженців
21 червня - День літнього сонцестояння
21 червня - Міжнародний День Йоги
21 червня - Міжнародний день скейтбордингу
22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні
23 червня - День державної служби ООН
23 червня - Міжнародний Олімпійський день
24 червня - День молоді
24 червня - День молодіжних і дитячих громадських організацій України
25 червня - День дружби та єднання слов’ян
25 червня - День митної служби України
25 червня - Міжнародний день моряка
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК НАЗУСТРІЧ САМОТНІЙ ДИТИНІ

Найбільшою цінністю кожної країни, кожної нації є діти - її майбутнє. Одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання дітей, які з будь-яких причин залишилися без батьківського піклування.

В Павлограді проживає більше двадцяти тисяч дітей до 18 років.

На обліку в службі у справах дітей перебуває 298 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх кількість поступово зменшується. А кількість дітей влаштованих на виховання в сім'ї постійно зростає.

Дитині для повного та гармонійного розвитку її особистості необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння.

Сьогодні не існує проблеми влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім’ю. подробнее
 
 
Шановні павлоградці!

Від щирого серця вітаю вас із Днем міжнародної солідарності трудящих!

Традиція відзначення цього свята в Україні, як і в решті країн Європи, має столітню історію. 1 Травня об’єднує не тільки українців, а й людей по всій Землі, мрія яких - жити в мирному суспільстві і працювати задля свого добробуту та добробуту своєї країни.

Праця єднає людей різних поколінь і поглядів. В першотравневі дні ми традиційно, з вдячністю вшановуємо людей праці - перш за все сивочолих ветеранів, які протягом багатьох років примножували національне багатство, а також людей середнього покоління, молодь, яка тільки починає трудове життя.

Кожен житель нашого міста своєю працею, прагненням до кращого створює основу для позитивних змін, співзвучних вимогам часу, сприяє розвитку та процвітанню Павлограда. подробнее
 
 
Навчіться жити з цукровим діабетом

У квітні 2017 року на базі КЗ «Павлоградська міська лікарні № 4» ДОР» було проведено третє заняття «Школи цукрового діабету», присвячене ускладненням цієї хронічної хвороби, таким як ураження очей, нирок, серцево-судинної та нервової систем.

Головний міський позаштатний спеціаліст з ендокринології, лікар-ендокринолог м/л № 4, Геращенко Ольга Іванівна, розповіла про причини, що є пусковими у розвитку захворювання, на які симптоми слід звернути увагу, які існують методи лікування цукрового діабету та його ускладнень.

Хірург м/л № 4 Андрій Бакарєв розповів, що особливу увагу слід приділяти догляду за стопами. Такі прості методи профілактики як огляд кожного дня, миття у теплій воді, змащування кремом сухої шкіри, правильне зрізання нігтів, носіння зручного взуття можуть попередити грізні ускладнення цукрового діабету (діабетична стопа та гангрена). подробнее
 
 
Вакцинация: за или против?

Вакцинация – это одно из величайших достижений человечества в области медицины.

Общеизвестно, что профилактика заболеваний намного проще и доступнее, чем последующее их лечение.

Благодаря вакцинации:
- искоренена натуральная оспа;
- ликвидирован полиомиелит в Северной и Южной Америке, Европе, Восточной Азии и Тихоокеании;
- корь в Северной и Южной Америке, большей части Европы стала контролируемой медицинскими работниками инфекцией;
- значительно снизилась заболеваемость дифтерией, коклюшем, столбняком, раком печени, который вызывается вирусом гепатита В;
- предотвращается около трёх миллионов детских смертей ежегодно, и что особенно важно более 750 тысяч малышей избегают инвалидного кресла. подробнее
 
 
Важность вакцинации для предотвращения рака шейки матки

Рак шейки матки – второй самый распространенный вид рака у женщин в мире в возрасте 25-45 лет. В мире ежегодно регистрируется 270 тыс. случаев рака шейки матки, в Европе – 54 тыс. новых случаев в год. Каждый день в Украине от рака шейки матки умирает 6 женщин.

Доказано, что это грозное заболевание имеет вирусную природу. Причиной 90% рака шейки матки является вирус папилломы человека (ВПЧ). Из 100 типов ВПЧ больше 20 – онкогенные (т.е. способны вызывать рак). У 70% больных раком шейки матки выделен ВПЧ 16 и 18 типов.

Рак шейки матки может быть предотвратим! Существует первичная профилактика рака шейки матки – зная его вирусную природу, это вакцинация специфическими противовирусными вакцинами от ВПЧ. Существует 2 типа вакцин: двухкомпонентная (против 2 типов ВПЧ – 16, 18 т., «церварикс») и четырехкомпонентная (против 4 типов ВПЧ – 6,11,16,18 т., «гардасил»). При попадании в организм вакцина, содержащая «вирусоподобные частицы», способствует формированию иммунитета, который препятствует проникновению вируса в организм. Вакцины доступны, безопасны и имеют доказанную эффективность. подробнее
 
 
Шановні павлоградці!

Пройшов 31 рік після Чорнобильської катастрофи, але відлуння тієї біди стихне не скоро. Вона і сьогодні озивається пекучим болем і стражданням у багатьох українських родинах. Наші онуки і ще кілька майбутніх поколінь будуть називати колись красиву квітучу землю Прип’яті страшним словом «зона». Зона смертельної безпеки. Наслідки найстрашнішої на землі екологічної катастрофи ми відчуваємо кожного дня, спілкуючись з ліквідаторами аварії - нашими земляками, надаючи допомогу дітям, які страждають на генетичні захворювання.

Багато людей сьогодні потерпають від наслідків аварії. На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 511 осіб, постраждалих в Чорнобилі, серед них 71 інвалід першої групи. 82 дитини мають захворювання, пов’язані з аварією в Чорнобилі. подробнее
 
 
ДО 31-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

26 квітня 2017 року виповнюється 31 рік від дня найбільшої в історії розвитку атомної енергетики ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській АЕС. Вона стала найбільшою не тільки по кількості громадян, що приймали участь у ліквідації її наслідків, а також найбільшою за кількістю жертв і пошкоджень, які були нанесені економіці України та сусідніх країн...

Щороку 26 квітня весь світ шанує пам'ять жертв цієї аварії, від страшних наслідків якої нас врятували прості люди, які стали героями. Чимало наших земляків самовіддано ризикували своїм життям заради життя майбутніх поколінь.

В нашому місті мешкають 511 осіб, які мають статус постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС. Усі вони потребують не тільки соціальної підтримки з боку держави та допомоги на регіональному рівні, але і нашої уваги та турботи. подробнее
 
 
Про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року

Законом України „Про державний бюджет України на 2017 рік” передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 травня 2017 року.

Прожитковий мінімум визначається нормативним методом у розрахунку на місяць на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення. Зокрема, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня 2017 року становитиме 1312 грн.

Для осіб, які мають повний страховий стаж, інвалідів та одержувачів пенсій у зв’язку із втратою годувальника мінімальна пенсія визначається на рівні прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність.

Тож, з 01 травня 2017 року мінімальна пенсія для зазначених осіб складатиме 1312 гривень. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 24 [25] 26 ... 31 32 33

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах