Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
25 лютого - Перший офіційний Державний герб України
27 лютого - Міжнародний день полярного ведмедя
28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань
28 лютого - День працівників патрульно-постової служби України
1 березня - Всесвітній день імунітету
1 березня - Всесвітній день цивільної оборони
1 березня - День «Нуль дискримінації»
1 березня - Початок весни
2 березня - День професійного сержанта в Україні
3 березня - Всесвітній день дикої природи
3 березня - Всесвітній день письменника
4 березня - Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення
6 березня - Всесвітній день боротьби з глаукомою
8 березня - Міжнародний день зубного лікаря
8 березня - Міжнародний жіночий день
9 березня - День народження Тараса Шевченка
9 березня - Міжнародний день ді-джея
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
Прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня пам'яті померлим від СНІДу

24 травня 2017 року в центрі профілактики та боротьби зі СНІДом на базі КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» було проведено прес-конференцію з нагоди Всесвітнього дня пам'яті померлим від СНІДу.

В роботі заходу взяла участь в.о. зав. центром профілактики та боротьби зі СНІДом Крилова Людмила Андріївна.

Фахівець інформувала журналістів, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в світі мешкає 36,9 млн. людей, інфікованих вірусом імунодефіциту людини. Україна не є виключенням у загальному епідемічному просторі світу і за темпами розвитку епідемії посідає провідне місце у Східній Європі. Епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні розпочалася в 1987 році, але до 1995 року розповсюджувалась повільно, за рахунок вживання ін’єкційних наркотиків. Починаючи з 2000 року, епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу визнана на державному рівні. подробнее
 
 
Переваги отримання пенсій через банківські установи

Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсій. Одержувати пенсію через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків - особистий вибір кожного пенсіонера. Виплата пенсій через банківські платіжні картки не тільки відкриває нові можливості щодо комплексного обслуговування, але й економить вільний час.

Станом на 1 квітня 2017 року в Павлоградському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області через відділення банків отримують пенсію: по м. Павлограду та Павлоградському району - 34230 осіб (73,95% від загальної кількості одержувачів пенсій), по м. Тернівка - 9853 особи (94 % від загальної кількості одержувачів пенсій), по Юр'ївському району - 1672 особи (47,9 % від загальної кількості одержувачів пенсій). подробнее
 
 
Перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року

Законом України „Про державний бюджет України на 2017 рік” з 01.05.2017 підвищено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність до 1312 грн.

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму органами Пенсійного фонду України здійснено перерахунок пенсій, обчислених відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також надбавок, доплат і підвищень до пенсій, розміри яких визначаються виходячи з прожиткового мінімуму. Перерахунок мінімального розміру пенсії та доплати за понаднормативний стаж здійснюється пенсіонерам, які не працюють.

Після звільнення пенсіонера з роботи, пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення.

У разі, якщо розмір пенсії, обчислений з урахуванням набутого страхового стажу та заробітку, не досягає мінімального розміру пенсії, до пенсії встановлюється доплата до рівня цього прожиткового мінімуму. подробнее
 
 
До Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертонією

17 травня 2017 року в КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда»ПМР» було проведено прес-конференцію в рамках місячника з нагоди Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертонією, який проводиться в м. Павлограді з 10 травня по 10 червня 2017 року. В роботі заходу взяла участь заступник головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» з медичної частини Гришина Ірина Миколаївна.

Артеріальна гіпертонія є одним із найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи. Фахівець інформувала журналістів, що на сьогоднішній день під наглядом лікарів ЦПМСД м. Павлограда перебуває 61641 пацієнт із захворюванням серцево-судинної системи, з яких 32333 випадків припадає саме на гіпертонічну хворобу. Гіпертонія належить до захворювань, які скорочують тривалість життя, включаючи ішемічну хворобу серця, мозкові інсульти та інфаркти. Всього від захворювань серцево-судинної системи у Павлограді померло 1058 чол., що склало 70% від всієї смертності. З них осіб працездатного віку – 107 (10%). подробнее
 
 
12 травня - Міжнародний день медичної сестри

Міжнародний день медичної сестри в Україні щорічно відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України. Це привід ще раз подякувати і привітати представниць однієї з найгуманніших професій.

Нині в лікувально-профілактичних закладах Павлограда працює 1175 медичних сестер та фельдшерів. Із них 543 (46, 2%) - мають вищу кваліфікаційну категорію, 183 (15,6%) - першу кваліфікаційну категорію, 143 (12,2%) - другу кваліфікаційну категорію. подробнее
 
 
ТРЕНИРУЕМ ИЗВИЛИНЫ. 6 ПОЛЕЗНЫХ УПРАЖНЕНИЙ ДЛЯ МОЗГА

Оказывается, есть весьма необычные способы заставить трудиться серые клеточки мозга как в молодости, и даже лучше.

Наш мозг подобен мышцам: если ему не давать ежедневную работу, он дряхлеет, становится ленивым, команду «думай!» не распознает. А вот если нагрузки есть – серые клеточки растут в буквальном смысле этого слова. Ученые описывают этот процесс так: образуются новые синапсы между нейронами, кора головного мозга становится толще и более извилистой, в вещество мозга врастают новые капилляры, аксоны быстрее проводят нервные сигналы, усложняются функциональные связи между отдельными структурами мозга.

Но между тем мозг не так примитивен, как мышцы. Обычной «качалки» (типа ежедневно писать в компьютере по 10 тысяч знаков) ему недостаточно: заскучает и рано или поздно отметет рутину как ненужную. Придется его удивить и даже обмануть необычной гимнастикой. подробнее
 
 
Правильный уход за кожей шеи и зоной декольте

Думаете, только за лицом необходимо тщательно ухаживать? На самом деле в большей степени возраст женщины выдают шея и зона декольте. Поэтому за этими участками нужен деликатный уход.

Недостаточно периодически наносить на кожу шеи и декольте крем. Здесь необходим комплексный подход. Только тогда можно рассчитывать на то, что вы будете выглядеть гораздо моложе своих лет.

Подтянутая шея

Ни одна другая часть тела так предательски не выдает реальный возраст женщины. Все дело в том, что кожа на шее тонкая, под ней нет большого количества жировой клетчатки и кровоток медленнее. В этом и кроется главная причина образования морщинок.
Ко всему прочему, мышцы шеи очень трудно натренировать, поэтому с возрастом она становится дряблой. подробнее
 
 
Медики турбуються про здоров’я жінок

11 травня 2017 року у КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ДОР» відбулась прес-конференція до Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. В роботі заходу взяли участь регіональний координатор з питань материнства та дитинства КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР» Крайнік Олена Вікторівна та лікар акушер-гінеколог КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ДОР», міський фахівець з питань планування сім’ї Савченко Тетяна Станіславівна.

Репродуктивне здоров’я – одна з визнаних медициною складових стану здоров'я людини. Основні стратегічні напрямки вирішення проблем планування сім'ї і репродуктивного здоров'я визначені у Державній програмі «Репродуктивне здоров'я нації». Позитивним зрушенням у вирішенні проблем сексуального та репродуктивного здоров'я сприяло створення мережі центрів планування сім'ї і гінекологічних кабінетів дитячого та підліткового віку. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 19,25 [20,25] 21,25 ... 28 29 30

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах