Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
23 квітня - Всесвітній день книг і авторського права
23 квітня - Всеукраїнський день психолога
24 квітня - Міжнародний день солідарності молоді
25 квітня - Всесвітній день боротьби проти малярії
25 квітня - Міжнародний день ДНК
25 квітня - Міжнародний день секретаря
26 квітня - Міжнародний день інтелектуальної власності
26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля
28 квітня - Всесвітній день охорони праці
29 квітня - Всесвітній день поріднених міст
29 квітня - День пам'яті всіх жертв застосування хімічної зброї
29 квітня - Міжнародний день танцю
30 квітня - Міжнародний день джазу
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
ОСТОРОЖНО! КИШЕЧНЫЕ ИНФЕКЦИИ!

Кишечные инфекции – это группа инфекционных заболеваний, которые в первую очередь поражают пищеварительный тракт. К ним относятся дизентерия, брюшной тиф, паратифы, сальмонеллез, холера, вирусный гепатит, острые кишечные инфекции. Особое место в этой группе отведено острым кишечным инфекциям. Острые кишечные инфекции по своей распространенности занимают второе место после гриппа и других острых респираторных вирусных инфекций.

Ежегодно в г. Павлограде переболевает острыми кишечными инфекциями 300-350 жителей. Текущий год не является исключением, за 5 месяцев 2017 года острыми кишечными инфекциями переболело 205 человек.

С наступлением лета активизируются благоприятные условия для распространения кишечных инфекций. В это время подключаются сезонные факторы: наступление тепла, купание в водоемах, повышенная жажда, появление в рационе разнообразных ягод, овощей, которые часто употребляют немытыми, выезд на отдых. подробнее
 
 
Проставлення штампу апостиля на офіційних документах

Проставлення штампу апостиля на офіційних документах, виданих органами юстиції та судами, а також оформлених нотаріусами України

На сьогодні надзвичайно затребуваною послугою - є оформлення документів для їх подальшого використання в інших державах. Еміграція, навчання, працевлаштування, ведення бізнесу або укладання шлюбу за кордоном - далеко не вичерпний перелік причин, за яких постає необхідність у апостилюванні документів.

Проставлення штампу апостиля - це формальна процедура посвідчення автентичності (справжності) підпису, якості в якій виступала особа, що підписала документ, та, у відповідному випадку, автентичності відбитку печатки або штампу, якими скріплений документ. Ця спрощена процедура легалізації документів можлива для використання у країнах, які приєднались до Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (Гаазька конвенція), Гаазька конвенція прийнята в місті Гаазі, Нідерланди. Приєднання України до Гаазької конвенції відбувалося 10.01.2002 року, що набуло чинності 22.12.2003 року. подробнее
 
 
Кожна дитина мріє про родину

Одним із важливих напрямків роботи служби у справах дітей є реалізація права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім’ї.

В місті на обліку перебуває 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 291 дитина реалізували право на виховання в сім’ї.

Сьогодні в державних закладах виховується та утримується 9 павлоградських дітей, які чекають на своїх батьків.

Кожна така дитина пройшла свій шлях і опинилася в дитячому закладі не з власного бажання. Хтось із них залишився насамоті через смерть батьків, а у когось батьки не змогли опікуватися потребами дитини. Наголошуємо: кожна дитина без батьків - це провина дорослих. Тому і допомоги діти чекають від дорослих. подробнее
 
 
Нові автівки для поліції Павлограда

Минулого тижня поліція Дніпропетровщини отримала нові кросовери «Мitsubishi Outlander PHEV».

В рамках Кіотського протоколу Уряд Японії передав 635 автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV» для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, підрозділів превенції та вибухотехніків.

Павлоградським відділом поліції було отримано 7 кросоверів «Мitsubishi Outlander PHEV», один з яких передано в Тернівське відділення поліції.

У Павлограді 6 груп реагування патрульної поліції цілодобово будуть виконувати свої службові обов’язки на нових автівках. подробнее
 
 
ОСТОРОЖНО! БОТУЛИЗМ!

Ботулизм – острая инфекционная болезнь, обусловленная поражением токсинами бактерий ботулизма нервной системы, характеризующаяся парезами и параличами поперечно-полосатой и гладкой мускулатуры, иногда в сочетании с синдромом гастроэнтерита в начальном периоде.

Споры чрезвычайно устойчивы к различным физическим и химическим факторам, в частности, выдерживают кипячение в течение 4-5 ч., воздействие высоких концентраций различных дезинфицирующих средств, сохраняются в продуктах, содержащих до 18% поваренной соли.

В анаэробных или близких к ним условиях возбудители ботулизма продуцируют специфический летальный нейротоксин, являющийся единственным, но исключительным по силе фактором патогенности. подробнее
 
 
В місті Павлограді почав працювати фахівець по роботі з учасниками АТО

1 червня 2017 року згідно з рішенням сесії Павлоградської міської ради, на базі Павлоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочав свою роботу фахівець по роботі з учасниками АТО та взаємодії із громадськими організаціями учасників АТО.

Його основними завданнями є формування бази даних, збір та обробка інформації щодо потреб учасників АТО, залучення громадськості до проведення роботи з учасниками АТО, охоплення соціальною роботою, надання інформаційних, психологічних послуг, комунікація з органами місцевої влади, громадськими та волонтерськими організаціями щодо ефективнішого надання послуг, а, також, моніторинг вирішення питань учасників АТО та членів їх сімей тощо. подробнее
 
 
Університет III покоління

З 2 червня 2017 року в м. Павлоград розпочинає свою роботу «Університет III покоління». Він створений для того, щоб люди похилого віку не втрачали зв’язку з сучасністю, могли адаптуватися після виходу на пенсію, мали активне цікаве життя, мали змогу знайомитися та спілкуватися з однодумцями. Будуть працювати факультети «Культура та мистецтво», «Здоровий спосіб життя».

На факультеті «Культура та мистецтво» плануються зустрічі з творчими людьми, колективами міста, лекційні заняття, майстер-класи. На факультеті «Здоровий спосіб життя» - заняття йогою в літній період, зустрічі з лікарями, бесіди з психологом.

З липня 2017 року дві групи пенсіонерів почнуть вивчати ази роботи з комп’ютером. подробнее
 
 
В Павлограді відзначили День захисту дітей

1 червня в місті Павлоград проведено свято Дня захисту дітей.

В святкових заходах прийняло участь понад 10 тисяч дітей, в тому числі і дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

Під патронатом міського голови в МКДЦ “Мир” відбулося свято вшанування обдарованих та талановитих дітей міста. Діти були нагороджені дипломами і подарунками.

Організоване привітання зі святом вихованців дитячого навчального закладу №8, інтернатного відділення загальноосвітньої школи №18, Павлоградського навчально-реабілітаційного центру, Західно-Донбаського професійного ліцею, дітей з центру медико-соціальної реабілітації, громадської організації “Школа Ірини”, дітей, які знаходилися на лікуванні в дитячому відділенні КЗ “Павлоградська міська лікарня №1” ДОР”. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 19 [20] 21 ... 30 31 32

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах