Главное меню
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Курсы валют
 
 
Свята України
16 липня - День бухгалтера України
20 липня - Міжнародний день шахів
25 липня - День зубного техніка
26 липня - День парашутиста
27 липня - День системного адміністратора
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня - День хрещення Київської Русі - України
28 липня - День PR-спеціаліста
29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29 липня - День працівників торгівлі
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Міжнародний день дружби
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
Вручення губернаторської стипендії

11.07.2017 року в Дніпропетровській обласній державній адміністрації вручили стипендії школярам та студентам, які навчаються на відмінно та мають творчі здібності. У такий спосіб наша влада стимулює молодь до саморозвитку та бажання в подальшому досягати успіхів.

Відзнаки отримали діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які протягом 2016-2017 навчального року показали найкращі результати в навчанні.

В цьому році стипендію отримали більше ніж 100 школярів, учнів професійно - технічних училищ та ВУЗів.

До списку претендентів на отримання стипендії губернатора була включена чотирнадцятирічна дитина - сирота Колісник Дарина з міста Павлоград, яка виховується в дитячому будинку сімейного типу. подробнее
 
 
Творче об’єднання «Фаетон» подарувало концертну програму пацієнтам обласного госпіталю

12 липня, у День Святих апостолів Петра і Павла, Творче об’єднання «Фаетон» відвідало з концертом обласний військовий госпіталь. Він розташований у с. Роздори в 30 км. від Павлограда.

«Це, то місце, де відновлюють своє здоров'я ветерани війни. Ми вдячні долі, що опинилися тут. Добродушність, посмішки, процедури відновлюють здоров'я і спілкування. Все це в комплексі благотворно впливає на наше здоров'я. А найважливішою подією в спокійного життя госпіталю виявився приїзд Творчого об'єднання «Фаетон» з концертом», - розповідають ветерани Шевченко В.С. і Бароненко Г.П.

Ветерани дякували керівнику ТО «Фаетон» Мясоутову М.У., артистам (вокальні дуети «Червоні коралі», «ЕльЕм», соліст Сергій Урсуляк та ін.). подробнее
 
 
Правила та порядок поводження та дій населення при погрозі здійснення терористичного акту

1. Телефони чергових служб при виникненні надзвичайних ситуацій:
Чергова частина Павлоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області: 102, 6-22-31, 20-02-02.
Чергова частина відділу в м. Павлоград УСБУ в Дніпропетровській області: 6-01-20
Чергова частина Павлоградського міськрайонного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області: 20-97-26, 101, 050-270-03-66

2. Загальні рекомендації громадянам по діях в екстремальних ситуаціях
Тероризм - це метод, за допомогою якого організована група або партія прагне досягти проголошені нею цілі через систематичне використання насильства. Для нагнітання страху застосовуються такі методи терористичних дій як вибухи і підпали житлових та адміністративних будинків, магазинів, вокзалів; захоплення заручників, автобусів, викрадення літаків тощо. Для запобігання можливого терористичного акту або зменшення його наслідків необхідно дотримуватися наступних запобіжних заходів: не торкати у вагоні потяга (електрички, трамвая, тролейбуса, автобуса), під'їзді, вдома або на вулиці (ринку, у громадських місцях і т.д.) безхазяйні пакети (сумки, коробки і т.д.) і не підпускати до них інших. Повідомити про знахідку співробітникові поліції. У присутності терористів не виражати своє незадоволення, утримуватися від різких рухів, стогонів. подробнее
 
 
5 ПРОБЛЕМ СО ЗДОРОВЬЕМ, ВОЗНИКАЮЩИХ НА ФОНЕ ДЕФИЦИТА ВИТАМИНА D

Витамин D необходим организму для усвоения кальция и фосфора. Но из-за нехватки микроэлемента наш организм сталкивается со множеством проблем.

Заболевания сердца
По мнению австрийских ученых, нехватка витамина D имеет прямое отношение ко многим заболеваниям сердца. В результате проведенного эксперимента с пациентами одной из европейских клиник, исследователи выявили, что низкий уровень микроэлемента повышает риск развития сердечной недостаточности. При этом медики отметили, что пока не обнаружили прямой связи между повышенным уровнем витамина D и здоровьем сердечно-сосудистой системы. подробнее
 
 
Отримання допомоги на поховання та недоотриманої пенсії померлого пенсіонера

Згідно зі ст.53 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у випадку смерті пенсіонера особам, що здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті.

Згідно зі ст.61 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб” у випадку смерті пенсіонера, допомога на поховання виплачується в розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати.

Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави. подробнее
 
 
В ПОДАРОК 500 ЭСКИМО: КАК ВЫБРАТЬ ПОЛЕЗНОЕ МОРОЖЕНОЕ?

Сейчас лето, жарко, а значит, без мороженого нам не обойтись. Балуем себя вкусным десертом, но выбираем полезный вариант!

Мороженое может быть одним из безопасных сладостей, если его правильно выбрать и, естественно, помнить об умеренности употребления.

Этикетка и внешний вид

Самое первое, что нужно сделать – не выбирать красиво упакованный десерт, а проверить этикетку срока годности, хотя многие из нас забывают об этой памятке.
Также на упаковке продукта должно присутствовать название и его производитель, пищевая и энергетическая ценность, условия хранения и масса нетто.
Внешний вид не должен быть деформирован.
В составе полезного мороженого не должны присутствовать растительные жиры, а только молочные. подробнее
 
 
Оптимізація заробітної плати і її вплив на розмір пенсії

Розмір пенсії в солідарній системі залежить від страхового стажу особи та заробітної плати (доходу), яку вона одержувала протягом трудової діяльності і з якої було сплачено внески до Пенсійного фонду України. Обчислення пенсій у солідарній системі здійснюється відповідно до Закону України від 09.07.2003 № 1058 „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058).

Пенсія за віком визначається за формулою:
П = Зп х Кс, де
П – розмір пенсії, у гривнях;
Зп – заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 Закону № 1058, з якої обчислюється пенсія, у гривнях;
Кс – коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 Закону № 1058.

Коефіцієнт страхового стажу визначається за формулою, встановленої в статті 25 Закону № 1058. подробнее
 
 
6 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ МОГУТ СТАТЬ ТОКСИЧНЫМИ ПОСЛЕ ПРИГОТОВЛЕНИЯ

Принято считать, что полезные продукты сохраняют все свои ценные свойства после приготовления. Но оказывается, что это не всегда так. Узнайте, какая пища может стать опасной для здоровья после готовки.

Попкорн
Если вы планируете готовить попкорн в микроволновке, будьте готовы к тому, что частое употребление такого лакомства, нанесет вред организму. Дело в том, что пакеты, в которые помещен продукт, при нагревании выделяют перфтороктановую кислоту. Данное вещество провоцирует возникновение головных болей, слабости, головокружения и других неприятных симптомов. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 ... 18 [19] 20 ... 31 32 33

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах